Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora esély van szerintetek...

Mekkora esély van szerintetek arra, hogy a gyerek ekcémájának köze van a Pampers slep&play pelenkához (sárga csomagolású)? Mivel az illatosított lehet hogy az okoz allergiás reakciót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, előfordulhat. Cseréljetek pelenkát,használjatok gyógyszertári fürdetőt és popsikrémet, pár nap alatt kiderül.
2012. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem a pelenkára gyanakodnék elöször, mert annak szinte már az összes szériája olyan hogy klinikailag tesztelt anyagokból és készítik. Inkább szerintem is a fürdetőt nézd meg...meg az ekcéma egy betegség, ha irritáció okozta a tünet akkor az inkább kiütéses lesz ami elmúlik. De az ekcéma nem múlik el csak krémmel, vagy gyógyszerrel.
2012. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Johnson @Johnson fürdetőtől lett ekcémaszerű kiütése. Gyógyszertári cseréltük le, egy hét alatt elmúlt. 3 évesen próbáltunk újra más fürdetőt, s újra száraz foltos lett a bőre. Úgyhogy még mindig a gyógyszertárit használjuk.
2012. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a libero okozott kiütést és a johnson termékek az egész testére kiütéseket.
2012. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet az illatosított pelenka.
2012. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet a pelenka, mert hiába van klinikailag tesztelve, attól még egyes babák bőre lehet érzékenyebb.

Nálunk én vagyok rá allergiás. Egyszer vettem, alig vártam, hogy elfogyjon, mert már a szagától is tiszta kiütés lett az arcom...

2012. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szió,

szerintem elég sok köze van az illatosításnak az ekcémához. Ha az illatosított rész irritálhatja a baba popsiját, ha érintkeznek.

Én már régóta Pine-t használok, mert annak csak a külső rétege van illatosítva és így nem érintkezik a popsival.

2012. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!