Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól bevált kemény csőrű ivópohár?

Jól bevált kemény csőrű ivópohár?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan kemény csőrű poharat, ami nem folyik, nem csöpög és a baba jól meg tudja fogni? Ami most van nekünk az tragédia...

2012. máj. 17. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Igaz nem kemény csőrű,de nem folyik és csöpögés gátlós,nagyon jól meg tudja fogni és már nem tudom hányadik,de telitalálat volt.

MAM-os tanulópohár :)

2012. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha arra a szilikonos, hengeresebb formájú fejüre gondolsz, olyanunk már van, és csak rágókának használja sajnos.
2012. máj. 17. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam pedig a szilikonost egyenesen szétrágta, majd szétszedte. Nálunk a rendes pohárból ivás maradt, és az okozott a legkevesebb gondot.
2012. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, szereti a fiam.

2012. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]

2012. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Találtam ugyanolyat ami nekünk van:


[link]

2012. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 alaszka ***** válasza:
Nekünk is az vált eddig talán be amit az utolsó tett fel. Avent Junior. Van nekünk ugyanilyen csak gumis véggel, és azt csak rágcsikálja, meg a cumisüvegeket is, de ebből ma sikerült pár kortyot meginnia, nem csöpög, nem folyik, meg is tudja fogni, és nem kell annyira erősen szívni mint a gumis végűt. Mondjuk én abból áttettem a szelepet, mert ezt kaptuk, és ebben nem volt szelep. Így csak akkor jön, ha szívja, nem tud a nyakába menni.
2012. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

erre gondoltam,első válaszoló voltam.

2012. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent volt, szerettük.
2012. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek.

Kedves első! Ilyen van nekünk is, de sajnos csak rágja.


Képzeljétek, tegnap elfelejtettük elvinni az ivópoharát és vettem neki egy sport kupakos kubut, hátha abból is iszik, ha szomjas lesz. Hát benyomta az egészet, alig bírtam elvenni tőle. Mondjuk lehet, hogy csak az íze miatt, mert csak vizet szokott inni :-) Nagyon ügyesen ivott belőle.

2012. máj. 19. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!