Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik már a nagy kádban fürdett...

Akik már a nagy kádban fürdettek, ti hogy tartjátok tisztán? Milyen sűrűn tisztítjátok és főleg mivel?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 10:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Domestossal, és naponta.
2012. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 alkalommal nagy takarítok. Ecettel.
2012. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Detto egyes válaszoló, minden fürdetés előtt domestosszal.
2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Heti 1x domestos de minden nap és a domestosos nagytakarítás után is a chicco hideg sterilizálófolyadékot használom. (beletöltöm egy pumpásba és körbespriccelem bőven majd letakarítom. Amikor nem használom a domestost akkor is egy álltalános súrolószerrel mégigmegyek rajta mert ugyebár már tiszta állapot után fertőtlenít. Nagyon érzékeny a lányom bőre és enélkül kipöttyösödik, tehát a tisztítószert is le kell pucolnom gyakorlatilag. de ha van akinek megrzi a bőre, akkor eldolkodtató, hogy ezek szerint a tisztítószer rajta is marad...azt is el kell távolítani.
2012. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem csodálom hogy érzékeny ha ennyi vegyszert használsz körülötte. Én az ecet forróvíz párost támogatom ,súrolni meg szódabikarbóna.
2012. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Húú, hát ezek szerint nem véletlenül keresgéltem hiába ebben a témában. Majdnem mindenki máshogy, mással, más időközönként..

Nemsokára tervezzük "átköltöztetni" a kicsit a kis kádból a nagyba és már sokat gondolkoztam ezen a kérdésen. Nem szeretnék nagyon vegyszerezni, de mégis legyen tiszta. Nem könnyű, úgy érzem.

2012. máj. 18. 11:12
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát mióta megszületett ennyire érzékenybőrű. Allergiás lett a gyógyszertári fürdetőre amint hazajöttünk a kórházból, ott pedig már akkor mondták, hogy az olajra alergiás lett a csecsemőosztályon.Így kénytelen vagyok mindent át tisztítani hidegsterilizálóval mert mióta nagykádban fürdik először csak domestost használtam és bummm:S Attól is. A súrolószer az egy amwayes természetes alapú, hogy minél természetesebb legyen. Sajnos hiába elvileg Hippoallergén igazából az sem az.Ugyan úgy át kell hidegsterilizálóval fertőtlenítenem a takarítószert is... Szerinte a kórházban már vegyszereket hazsnáltak körülötte? Mióta megszületett tiszta biolakásunk lett pont emiatt. Viszont hetente 1x kénytelen vagyok átdomestosozni mindent mivel úgy érzem az írt ki igazán mindent. Viszont ha nem nyomom át a chiccoval akkor ekcémás lesz a gyerek. hát logikus, hogy nem fogom ahgyni, hogy a gyerek ekcémásan kínlódjon csak, mert te azt gondolod, hogy sok még átsterilizálni... Ne haragudj, de akkora bunkó stílusod van, hogy te ezt így ki mered jelenteni, hogy én okoztam az ő bőrproblémáját miközben ő így született... Nem fogok rád kígyót békát kiabálni, mert az ilyen embernek éppen elég büntetés saját maga. Köszönöm!
2012. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hm...nálunk is aktuális lesz lassan a kérdés,de nem is tudom,naponta domestosozni nem sok???,Azért az egy kőkemény vegyi anyag.Én mondjuk heti 1-2 domestosra gondoltam,meg fürdések előtt szappannal megsúrolnám,és forró vízzel leöblíteném...
2012. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én se szívesen ülök bele a domestosozott kádba, nap mint nap pláne. Valami természetesebb tisztításra gondoltam, de tanácstalan voltam/vagyok. Az ecetes megoldást megpróbálom szerintem.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. máj. 18. 12:45
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Én próbáltam bio tisztítószereket,de sajna nem hozták le a koszt.A domestosnál tényleg nincs jobb,csak kár,hogy annyira vegyi!
2012. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!