Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 2 hónapos babátok...

Hogy néz ki 2 hónapos babátok napja? Mikor mennyi időközönként szopizik? Mikor fürdettek? Hogy alszik? Éjszakai etetés?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. :)

7 hetes a kislányom. Naponta ötször szopizik,4 óránként. 6,10,14,18 és 22 órakor. Ha fel kel éjszaka olyankor is adok neki,de viszonylag nyugodt baba és jól alszik,ugy hogy az éjszakák viszonylag nyugodtak. Ha fent is van,akkor csak 1-2 órát. Szoktam neki adni 2-3 kanál gyümölcslevet is. Apukája este 6-7 órakor ér haza ilyenkor szoktuk megfürdetni és 18-20 órát alszik.

És nálatok? :D

2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi hétszer eszünk még. Napközben 3 óránként ( 7.20,10.20,13.20,16.20,19.20,22.20), és éjjel 4-kor (de itt általában én ébresztem. Ő is nagyon nyugodt baba.

A fürdés 22.00-kor van.

Most készülünk majd a 2 hónapos kontrollra és meg szeretném beszélni a dokimmal, hogy mi legyen. A védőnőm nem túl segítőkész :(. Sokszor elég nagy marhaságokat mond, tehát ezt vele nem nagyon tudom megbeszélni.

2012. máj. 20. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy bap általában 6x eszik, de van hogy 5x attól függ mikor kell.félig anyatejes, félig tápos.Van hogy 3óra telik el az etetések között, van hogy kettő.

Próbáltam én a rendszerre szoktatást, de teljes ellenállásba ütköztem,ugyhogy igény szerint etetem.Van hogy többet eszik kb 170ml, van hogy csak 120ml/végül is mi sem egyformán eszünk/

Egyedül a fürdés van mindig 8 kor, aztán kis masszázs, cicin elalszik, este már nincs táp és kb 9 kor alszik.Van hogy felébred 2kor cicizni, de van hogy 5ig alszik.

2012. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam ma 9 hetes. Anyatejes, igény szerint szoptatom, kb. 2-3 óránként kér, ebben a melegben van, amikor csak szomjas. Ha fent van -mostmár többet-, elnézelődik kicsit, de imádja, ha beszélgetek vele, gügyörög vissza, nevetgél. Fürdés fél 9-9 körül van, utána megkapja a cicit, és azon elalszik, beteszem a kiságyába és reggel 5-ig vagy 6-ig alvás van. Hason alszik kb. 2 hetes kora óta.
2012. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Holnap lesz két hónapos a babám.5körül kel reggel akkor eszik először majd 9-fél10, fél2-2,5-fél6.Fürdés 9kor aztán eszik még egyszer és aszik reggelig.Általában nyugisan alszik, de a reggeli evése után 9ig nyűglődik, nyöszörög.Már pótolom a tejem tápival.
2012. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Utolsó válaszoló vagyok.Bocsi, hogy megkérdezem, de miért ébreszted fel a babád éjszaka enni?Nekem nagyon jó védőnőm van és ő mindig azt mondta ha éhes felkel nem kell ébreszteni.

2012. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Mert azt mondta az én védőnőm, hogy ennie kell éjjel. Picit a súllya alatt van a babám, de szépen fejlődik és gyarapodik.
2012. máj. 20. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám se ette meg az adagját 6hetes korában mégsem mondta se a gyerekorvos se a védőnő hogy emiatt költsem fel éjjel enni.Nem azért de nekünk sem esne jól ha felköltenének.Lehet hogy álmodik akkor épp a drága valami szépet :)) Minden jót Nektek!
2012. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinál. és bizony éjszaka fel kell kelnünk enni :(. Picit a súlya alatt van a babám .(
2012. máj. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!