Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Gyorsan válaszolnátok...

Anyukák! Gyorsan válaszolnátok nekem? Sürgős.

Figyelt kérdés

Az történt hogy a fiam tévedésből este 8kor kapott 200mg paracetamol tartalmú gyogyszert és 60mg ibuprofent!!

hogy térténhetett ez? a férjem ment a patikába és nem olyan paracetamol tartalmú szirupot vett mint amilyet én szoktam én azt veszem amelyikben120mg/5ml van ő neki pedig adtak olyat amiben200mg/5ml van!! ezta mennyiséget adtam be neki 8 kor és anya fürdette meg akinek mondtam hogy adjon be neki egy kupot (viburcolt adom neki nagyon fogzik)de nem azt adta be (mellé nyult)hanem egy ibuprofen tartalmút ami 60mg ibuprofent tartalmaz!!nagyon aggodom nagyon ideges vagyok..és dühös mindenkire de ennek csak én vagyok az oka ilyet egy jó anya nem csinál nem is értem..jobban kellett volna figyelnem annyira szégyenlem magam!!..kérlek válaszoljatok ha tudtok hogy lesz e etőől baja?vigyem orvoshoz?vagynem olyan nagy adag ez? amugy az elmult 36 órában nem kapott csak homeos bogyokat ezen kivűl!! 13kg-os 15 hónapos!!


2012. máj. 19. 22:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
ja ésfelhivtam volna a magyar ügyeletet csak a sok telefonálgatásba lement a kártyámrol a pénz!! igy van ez..azthiszem csődöt mondtam anyaként ez már nem szerencsétlenség hanem felelőtlenség!!
2012. máj. 19. 23:31
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy dolog a felelotlenseg es teljesen mas a figyelmetlenseg. Ugyan nem tudom mekkora a napi "normalis" ibuprofen adagja egy ekkora gyereknek, de figyelgesd ot. Barmi gyanusat eszlelsz, irany az ugyelet. Akkor mar ne foglalkozz a nyelvvel, majd valakivel fogsz tudni kommunikalni. Most ne izgulj, ettol nem vagy rossz anya. Remelem minden oke lesz!!!!
2012. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya és nem vagy felelőtlen!Balesetek mindenhol előfordulnak,ne emészd magad e miatt, és nem kellett volna kidobálni a gyógyszereket:)

Azért az viszont jó lenne, ha lenne valaki, akit felhívhatsz ha van valami(nem ilyen esetre gondolok,hanem tényleg akármi lehet)aki beszéli a nyelvet...

Amúgy hogy van a babád?fent volt éjjel?hogy ébredt?

2012. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
a babám öt hónap után először végig aludta az éjszakát..én meg ott ültem mellette csak kávéért mentem ki mellőle:)voltunkdokinál is..majdhogynem kinevetett..aztmondta persze ez nem volt helyes meg jobban kell vigyázni de a legnagyobb hülyeség amit csináltam hogy virrasztottam mert ahogy látja 3 fogacska készül áttörni az inyét és jó párnapig nem fog ettől aludni éjszakánként!meg mondtza hogy valóban tul lehet adagolni ezeket a szereket de ugy van ez kitalálva hogy nem ilyen egyszerűen..mert ez előfordul jó pár kialvatlan anyukával aki elfelejti hogy adott már be és be adja mégegyszer maximum alszik egy nagyot a gyerek..persze a máját leterheli vele de nemtörténik vele semmirossz..én lassan megnyugszom..:) ez kemény volt azért rám jött a frász! mégegyszer köszi mindenkinek.sziasztok
2012. máj. 20. 12:04
 25/26 anonim ***** válasza:
nah, örülök, hogy minden oké és megnyugodtál.Ezután meg állj rá a nyelvtanulásra:)
2012. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a nyelvet, míg a gyerek alszik.-))) Örülök, hogy semmi komoly nem lett belőle
2012. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!