Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek baba hintája?...

Van valakinek baba hintája? Jó, érdemes venni? Hány hóstól lehet használni? (itt az elektromos szórakoztató hintára gondolok)

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után már néha beleraktam most 8 hónapos óriás bébi , és még kényelmes ! Jó nagyon! Ajálom használtan vegyél mert ugy olcsobb . Én is ugy vettem 15 000ft volt.
2009. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyet érdemes?
2009. jún. 27. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van. Eredetileg eszembe sem jutott venni, de találtam akciósan egy Fisher Price hintát, ami annyira olcsó volt, hogy nem tudtam ott hagyni.

Jól tettem. Egész pici kortól használható ez a típus, mert szinte teljesen le lehet dönteni a háttámlát és több fokozatban ringat. Nagyon szerette a fiam.

Tudod, hogy hány sírással töltött estétől mentett meg bennünket ez a hinta??? :-)

Illetve én szülés után hamar elkezdtem tornázni, közben mindig velem szemben hintázott a fiam. Így szépen bealudt, egyébként nem tudtam volna egy órát megszakítás nélkül tornázni.

De ez csak simán hintáztat, egyéb szórakoztató funkciója nincs.

Egyetlen hátránya van: nem ötpontos, hanem három pontos biztonsági öve van, ami annyit tesz, hogy a baba hamar ki tud belőle fordulni. Legalábbis a fiam négy hónapos koráig tudtuk használni, utána már próbálkozott a felüléssel, oldalra dőlt, kinyúlt belőle, szóval már veszélyes volt. Súly szerint még mindig beleférne, de az izgágasága miatt már négy hónapja hever a hinta a sarokban. De sebaj, úgyis jön a kistesó, jó lesz neki.

Szóval ha találsz olyat, akkor öt pontosat vegyél!

2009. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Fisher Price papasan van, nagyon szeretem, főleg a hasfájós időszakot vészeltük át vele, 3 hetes korától használjuk, most 2 hós és nagyon szereti, én csak ajánlani tudom, nagyon szuper

2009. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekünk Fisher Price Rainforest Hintánk van, nagyon szuper, még zenélő körforgó is van felette, nagyon jó kis dallamokat játszik, két fokozatban lehet állítani a háttámlát, teljesen újszülött korától használjuk, s most hogy elkezdtük a hozzátáplálást ez az etetőszékünk.


[link]


Így használtan érdemes megvenni, féláron.


1 éves koráig jó, huzatát lehet mosni, bele lehet kötni, nagyon szuper!

2009. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4hós a babám így is érdemes megvennem?
2009. jún. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!