Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terepre milyen babakocsit...

Terepre milyen babakocsit ajánlanátok? 4 kerék, vagy 3?

Figyelt kérdés
Vannak nagy, fix kerekű babakocsik, valamelyiknek 3, valamelyiknek 4 kereke van. Vajon gödrös úton melyik megy jobban?

2012. máj. 20. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekünk vidéken egy négy kerekes babakocsink van. nagyon meg vagyok vele elégedve, nagy és fix kerekei vannak. mi is sokat sétálunk azzal földes úton, meg emelkedőn-lejtőn, kavicson stb...

a márkája Bartek és 8eft-ért vettem a vaterán.

így én inkább a 4 kerekűre szavazok. :)

2012. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem nyert a 4 kerék :)
2012. máj. 21. 10:54
 13/22 anonim ***** válasza:
és megérkezett a kivétel is:)aki erősiti a szabályt! nekem 3 kerekű van..előttevolt egy 4kerekű nagy kerekei voltak és jó rugozása..drágább babakocsi volt mint ez és utáltam..elég hepe hupás az ut ahol lakom..szó szerint a hegyen:) és ez a babakocsi nagyon jól állja a sarat!!ha göröngyös az út egyszerűen lefixálod a tolokaron lévő pöcökkel az első kereket és már mész is utadra:) küldöm a linket!nézd meg! [link]
2012. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ez egy nagyon szuper kocsi, nézegettem már, ennél sajnos sokkal egyszerűbbre telik csak. Van egy rendes kocsink, ez csak néha-néha kéne hétvégére.

És nem borulékony, ha gödrökbe mész?

2012. máj. 21. 14:13
 15/22 anonim ***** válasza:

[link]


ez esetleg?

2012. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek nagyon kicsi kerekei vannak arra a terepre, de azért köszi a linket!
2012. máj. 21. 17:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Áh, dehogy kicsi!!!! csak ránézésre. mekkora átmérőjű kerékre gondoltál?
2012. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ennél nekünk is nagyobb van, a graco quattronak. Semmiképp nem lehet bolygós, és mivel második kocsinak kell, pár ezerért szeretnék valamit, amiben 2 hetente egyszer belecsücsülne.

Olyanra gondoltam, mint a bergonok, kunert, abc design novus 3 vagy 4.

2012. máj. 21. 19:22
 19/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok..ha csak második babakocsinak kell tényleg nem ér meg ekkora kiadást..bár használtan is láttam már 30ért aukcios oldalon jó állapotban..egyébkéntnem borulékony csak ha nagyon gyorsan megyek(pl rohanás az esőben haza..):) de mivel nem terepfutásra használom hanem sétára igy ez nekem nem gond...amugy normális tempoban nagyon is stabil kis kocsi..jó nagy kerekei vannak meg jó a rugózása
2012. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

13as!

Az abc design novus 3ashoz mit szólsz? Egy olyat ajánlottak fel a hordozómért cserébe (de elvileg van 4 kerekűje is, arról még várom a képet), megvette vaterán valaki, most meg nincs pénzük :( De végülis szeretnék ilyet, tehát nem nagy gond.

2012. máj. 22. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!