Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terepre milyen babakocsit...

Terepre milyen babakocsit ajánlanátok? 4 kerék, vagy 3?

Figyelt kérdés
Vannak nagy, fix kerekű babakocsik, valamelyiknek 3, valamelyiknek 4 kereke van. Vajon gödrös úton melyik megy jobban?

2012. máj. 20. 22:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok! vigyázz vele mert azt olvastam csak 15kg-ig jó!! nem tudom mekkora a babád de az enyém 13kg és 15 hónapos ésmég jó ideig szeretném tologatni..amugy nem lehet rossz..bár én amugy is a 3kerék hive vagyok:) 4kerekűt márnemis nézek! de mindenhol azt irják rá hogy massziv,jó minőségű! és ha a hordzódért cserébe megkapod..mit veszthetsz?feltételezem a hordozót már ugy sem használod..ha meg nem jön be túl adsz rajta..lehet még jobban is jársz:)
2012. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Igazából szerintem csak erre a nyárra kellhet a telken ilyen kocsi, mert ősszel, hűvösebb időben nem megyünk ki annyi időre, hogy aludjon is (júni 30-án lesz egy éves), jövőre meg már 2 lesz, akkor nem hiszem, hogy még babakocsizunk, persze ki tudja. EZért gondolkodtam bergonokban is, mert azoknak jó nagy fekvőfelülete van. Viszont talán nincs akkora kereke, mint ezeknek.

2012. máj. 23. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!