Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen immunerősítőt javasolná...

Milyen immunerősítőt javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt. Ismét náthás, köhög. Mi lesz ha elkezdjük a bölcsit? Szeretném kicsit az immunrendszerét megerősíteni, mit ajánlanátok? Nektek mi vált be? Gyümölcsöt, zöldséget eszik, C-vitamint is adok neki, de kicsit megfújja a szél, vagy ha találkozunk egy éppen náthás kisgyerekkel tuti, hogy másnap már benáthásodik.
2012. máj. 20. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Multi Tabs Immuno Kids vált nagyon be, illetve a háziorvos a Broncho Waxom-ot javasolta.
2012. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Homeopátiás:

Echinacea és Engystol

(ha érdekel, leírom az adagolást)

Egy homeos dokinéni az ovis gyermekeinek adta, megúszták betegségek nélkül a telet.

Én terhesen szedtem, tényleg jó.

2012. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,hogy kókuszolaj!!

Olvass utána,csodás olaj.

A többi pénzkidobás.

2012. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a homeósok semmit sem segítettek, írattam ki broncho vaxom-t (lehet nem helyesen írtam, de érted) úgy néz ki, most az bevált.
2012. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az Immunotrofina vált be.

A Broncho-Vaxommal az a baj, hogy gyengített kórokozókat tartalmaz, kb. mint egy oltás, ráadásul elég elavult, mivel a bacik és vírusok évről-évre változnak.

2012. máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!
2012. máj. 21. 07:32
 7/9 A kérdező kommentje:
A homeos bogyók adagolását leírnád nekem? Köszi!!
2012. máj. 21. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a neten találtam:

5 CH naponta 1x5 golyó 1 hétig, majd 1 hét szünet (és így tovább).

Immunerősítő, gyulladásgátló. Változatos eredetű fertőzéses állapotokban javasolt.


Ez pedig az én kis kártyámon van:

1. hét: 2x1 tabletta Engystol naponta

2. hét: 2x5 golyó Echinacea D4 naponta


Télen a kezelést heti 1 tubus Oscillococcinum-mal is kiegészíthetjük. Az Echinaceas, Engystol-os heteket váltogatva az immunerősítő protokoll több hónapon keresztül is alkalmazható, amíg a különböző fertőzések kockázata fokozott.

Az doki is így adta a gyermekeinek, én is így szedtem.

2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. máj. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!