Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, bejártok néha a...

Anyukák, bejártok néha a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Miért igen/ miért nem?
2012. máj. 21. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert csak belépőkártyával lehet, az meg már nem érvényes. A karácsonyi bulira elmentem, a családi napra elmentem. De hiába, mert így is kirúgtak, amikor bejelentettem, hogy mennék vissza dolgozni.

Szerintem, aki elment szülni, azt leírták. Egyébként minek is bejárni? Dolgozni úgysem tudsz.

2012. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor papírt mentem intézni. Amúgy nem, nem akarom feltartani a többieket a munkában, meg nem tudni, ott van-e a nagyfőnök...
2012. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak amikor nagyon muszáj. A két gyerek születésekor a tgyást voltam intézni meg még kétszer kellett bemennem valami papírokért, ebben a két esetben a kollégákhoz is benéztem, a második alkalommal már alig találtam ismerőst. Nem szerettem ott dolgozni. :S
2012. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert saját cégem van, ahova muszáj!:)

Hetente egyszer bemegyek!

2012. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam már bent, mert nagyon vártak a kolleganők a picurral. beszélgettünk, babáztak, aztán hazajöttem.
2012. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden hónapban megyünk egyszer vagy kétszer.....Vásárolni oda!:)))
2012. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. A papírokat a férjem szokta bevinni. Minek menjek be, amióta megvan a babám egy két kolléganőn kívül senki még csak fel sem hívott. Akikkel egy műszakban voltam néhányan meglátogattak, de a főnök még egy telefont sem eresztett meg, a csoportvezető detto. egyébként egy szupermarketben dolgoztam. ja és nem hiszem, hogy visszamegyek oda melózni.
2012. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22 hós a kislányom, 3x voltam benn. Azért mentem be, mert részben hiányoztak, részben kérdezgették, hogy mikor megyünk be. Sokan vannak, kb. 3 órát voltam benn, de több helyen.
2012. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Egyrészt nagyon közel van, ott dolgozik a nagyi is, tele van gyerekkel, a lányom pedig kíváncsi is rájuk.

Nem mondom, hogy minden nap, de heti 1x-2x tuti bemegyünk pár percre.

2012. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok!!!Válaszoltam a kérdésre és arra hogy miért igen!!Hipermarketben dolgozom,gratulálok az IQ betyárnak amelyik lepontozott!!!
2012. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!