Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékkal játszik...

Milyen játékkal játszik szívesen 10 hónapos babátok? Venni akarok neki valamit gyereknapra. Ti is vesztek? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Még nem érti mi az a gyereknap, de szerintem még azt sem hogy valami újat kap. én nem veszek neki ezért külön.
2010. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ajándék helyett töltsétek együtt a napot a babával. El lehet menni kirándulni, állatkertbe (mi ide megyünk majd), stb. Esetleg útközben egy szélforgót vehetsz neki, annak biztosan örülni fog. Hidd el, hamarosan nem fogtok elférni a játékoktól! Mi már ott tartunk, hogy a felét elpakoltam a gardróbba, mert nincs hova tenni a dolgokat. Már két babás karácsonyon vagyunk túl, két húsvéton, két mikuláson és egy szülinapon. Szerinted mennyi holmit hordtunk össze a gyerkőcnek? A játékok nagy részével nem is játszik, csak vannak.
2010. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát gyereknap még picit odább van(25.-én),de mi fogunk ENInek venni valamit.Szerintem homokozó szettet,mert nővéreméknél imád vele játszani,de az majd akkor fog eldőlni,ha elmegyünk a boltba.Megengedem neki hogy ő válassza ki.Hiszen ő már "nagylány"(15 hó)...Nálunk igazából semmi sem érdekelte még 10 hónaposan.Csak a távirányító,mert világított.De szerintem minden gyerek szereti a zenélő,világító izéket.Ha nem lesz más ötleted,vegyél neki olyat...
2010. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az én babám nagyon szeret játszani a játékokkal,és nincs is sok neki,mivel ő nem nagyon szokott kapni,sajna csak szinte csörgőnk van,az már nem neki való. A közelünkben nincs állatkert.És én szeretnék adni valamit,nem azért mert ő tudja, hogy gyereknap van és vár valamit....

Kérlek titeket azok írjanak akik ajánlanak is valamit.

2010. máj. 11. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek annyi játéka van mint egy játékbolt, mert sikerült hozzájutnunk rengeteg játékhoz fillérekért. Nem is tudnék már neki mit kitalálni gyereknapra, úgyhogy nem kap semmit. Kedvence a Fisher price-os cd lejátszó, és imád hintázni. Ő is 10 hónapos.
2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 10 hónaposom imádja azokat a zongora-féleségeket, amiken, ha megnyom 1-1 billentyűt, állathangot utánoz, rövid dalocskát játszik, más gombbal felpörgeti a golyókat rajta, ilyesmik. Nekünk több ilyenünk is van, nagyon leköti. Én vettem még neki kis kartonkönyvecskét a háziállatokról, van gumilabdánk. Hirtelen ennyi jut eszembe! Remélem segítettem!
2010. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én 10 hósóm a dömperét szereti most, már meg van neki 2 hónapja de akkor még nem játszott vele. Most felkapaszkodik mellette és tologatja. A másik kedvencei az "okosbaba" könyvek kicsi keménytáblás könyvecskék van állatos, számos..stb ezeket már régóta nézegetjük és mikor előveszem nagyon örül neki mert már megismeri. Van még egy kedvence egy "fababa" olyan fa talp amiből egy vastag pálcika áll ki és egyre kisebb fa hengeret lehet ráfűzni végül egy golyó babafej az utolsó. Ezt összerakni nem tudja még csak szétszedni de abban a piullanatban lecsap rá ahogy összerakom:)
2010. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laktok, vagy nagyszülőknél van kert, akkor a következőt ajánlom: jön a nyár, a Praktikerben 15-én 5000-ért lesz olyan dupla gyerekmedence, ami csúszdás, vízesős, nagyon szuper! Nézd meg a prospektusban!

Mi ilyet veszünk neki, mondjuk nem kimondottan gyereknapra, de fogjuk rá. :-)) Persze ez csak akkor jó, ha van hol használni.

2010. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mi szívesen adunk nektek játékokat(persze csak ha nem sértelek meg vele...)Nagyon sok plüss játékunk van,szívesen küldök nektek.Csak írd meg kisfiu vagy kislány a babád.
2010. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!