Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes nyárra hordozókendőt...

Érdemes nyárra hordozókendőt venni?

Figyelt kérdés

Csak kengurunk van, de az nagyon meleg:(

Hordozókendőt ajánljátok nyárra?


2012. máj. 21. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az is ugyanolyan meleg: viszont azt tudod hátra rakni és úgy kényelmesebb hordozni is és kevésbé érzed melegnek is. Meleg szempontjából inkább a Mei Tai a jobb választás.
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xStefix ***** válasza:
100%
Szerintem is mei tai. Vagy lennel kevert kendő, az jóval vékonyabb, mint a csak pamut. (Nekem is azt ajánlották nyárra.)
2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is most akarok varratni egy mei tai-t, mert sajna nincs pénzem az eredetire, de már egy mappányi adatot és képet letöltöttem a varrónőnek, remélem sikerül :)))) Jó babázást!!!!
2012. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nandus hordozokendom van de iszonyu meleg, telen nagyon jo volt de amikor egy kicsivel melegebb volt nem maradt meg benne a pici, de nekem sem volt jo
2012. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

varrónő mennyiért vállalta el?

én használtan vettem, eredetire nekem se nagyon volt. vagyis inkább sajnáltam volna annyit költeni rá, mint a babakocsinkra

2012. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy a fiúnk keresztanyja pachwork takarókat varr, de ennél tovább nem akar lépni (pedig iszonyat ügyes), most akarom rászedni, hogy varrja meg a mei tai-t meg adamo szerű hintára is fájna a fogam. :)

Remélem nem kér pénzt érte :)))))))))))))))))))))))))))

2012. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy vaterán láttam 6-8 ezerért, de most arra sincs zsém, és jön a nyár, kell már a mei tai, érzem :)
2012. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. máj. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!