Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a Polmax hinta strapabíró?...

Ez a Polmax hinta strapabíró? Nem dől el? Van valakinek ilyen vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

[link]

Adamo hintába is gondolkodok de a keresőbe találtam olyan régi választ hogy van olyan baba akinek nem tetszett mert nem látott ki. A másik hogy ha azt rendelnénk akkor állványt is kellene rendelni hozzá, mert nem akarunk kampót befúrni.


2009. jún. 28. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt nem ismerem, de az Adamo szerintem nagyon jó!

Menyi idős babának veszed?

Az általad említett hintában csak ülve tud hintázni, az Adamo pedig nagyon jó, ha például nyűgős vagy nehezen tud elaludni a picuri.

Persze nem akarlak rábeszélni! :)

Remélem sikerül dönteni és tetszeni fog a babádnak!

2009. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kislányom még csak 3 hónapos. Neki még nem lenne jó ez a polmax hinta. Lehet mégis Az adamot kellene venni.
2009. jún. 28. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ha már most szeretnétek használni, akkor mindenképp. :) (Ebbe már újszülöttet is bele lehet fektetni.)

Biztos tetszeni fog neki, nekünk nagyon bejött! :D

(az első voltam)

2009. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nektek az adamohoz állvány van vagy fúrtatok föl kampót?
2009. jún. 28. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Vettünk betonba való dübelt (ez egy fém tipli szerűség) és azt fúrtuk bele a plafonba. (Előtte csak sima tipli volt, de az nem bizonyult túl biztonságosnak.)

Ez a dübeles megoldás viszont nagyon strapabíró, a kisfiam a szoba egyik végétől a másikig hintázik :) és eddig nem lazult egy picit se.

Az állvány szerintem marha drága és azzal nem is tud olyan szabadon hintázni, csak addig jó amíg pici a babád. :)

2009. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!