Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy csak a...

Mit jelent az, hogy csak a gyerek miatt vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Vagyis ha nem lenne gyerek, elválnánk. Aki ezt mondja, hogy érti? Azért vannak együtt, mert így többet keresnek így könnyebb eltartani a gyereket? Vagy, hogy a gyerek ne csonkacsaládban éljen? Vagy mit jelent?
2012. máj. 22. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy mindketten annyira szeretik a gyereket, hogy inkább együtt maradnak, minthogy napi szinten le kelljen mondani a gyerekről. Én pl nem tudnám elképzelni, hogy ne legyek minden nap a 21 hós kislányommal, s a férjem ugyanígy érzi a maga részéről ezt. Szerencsére a házasságunk is rendben, így nem kell lemondani egyikünknek sem.
2012. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan azt jelenti, hogy ha nem lenne a baba, akkor szerintem már elváltunk volna. Emberileg szeretjük egymást, támogatjuk egymást, de szexuális kapcsolat szinte már nincs közöttünk. Mondhatni kihűlt a házasságunk és úgy érzem, hogy nem tudjuk rendbehozni ebből a szempontból. Viszont a gyerek imádja az apját és viszont, így nem lenne szívem elszakítani őket egymástól... habár egyedülálló anyaként anyagilag jobban jönnék ki, mert jelenleg a férjem ebből a szempontból csak viszi a pénzt, de attól is félnék, hogy mi lenne vele nélkülünk ezen a téren. Szóval én nem tudom magára hagyni a bajban, ez nálunk egy nagyon összetett kérdés.
2012. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!