Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos még szopizós...

8-9 hónapos még szopizós babád éjszaka is szopik/szopott? Ha nem, hogyan szokott le róla?

Figyelt kérdés
Le szeretném szoktatni, most már csak egy cicit kap, de attól tartok nagy sírás lesz, ha nem kapja meg a cicit éjszaka(3 fele).Hagjyam pár napig srni a cél érdekében vagy inkább ne?
2012. máj. 22. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod leszoktatni? Az én babám 2x szopizik éjjel, 9 hónapos.
2012. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert ekkora babának tudtommal már nincs szüksége rá éjszaka, hogy egyen. És mert nem szeretném még másfél évesen is éjszaka szoptatni, mint egy ismerősöm. És főként mert tesót szeretnénk!
2012. máj. 22. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 7hósan elkezdett egyre többször ébredni éjszaka, rágta a mellem, alig evett, röhögcsélt, játszott,3 gyerekes védőnőm tanácsára következő éjjel miután megvacsoráztattam és megszoptattam apa kelt fel hozzá éjfélkor, kapott 200ml vizet és aludt 3ig, ekkor apa visszaédesgette és aludt reggelig. Következő éjjel már nem kelt éjfélkor csak 3kor, vizet elutasította, apa többször visszaaltatta, kb 20percet sírt összesen, majd reggelig aludt, harmadik éjjel 3kor felnyöszörgött és aludt reggelig, azóta átalussza az éjszakákat. Ha érzi hogy elhatároztad magad, hamar megszokja az új rendet, ha menet közben feladod, fölöslegesen ríkattad meg és kezdődik minden elölről. Minden barátnőm gyereke átalussza az éjszakát ezzel az apás módszerrel. Ha belül bizonytalan vagy hogy el akarod-e hagyni az éjjeli szopit, ne vágj bele.
2012. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!