Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjszaka? Már...

Miért nem alszik éjszaka? Már teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

14 hónapos a fiam, de nem elég, hogy még szinte egyetlen éjszakát sem aludt végig, az utóbbi egy hétben szinte óránként ébred és kezd el hisztizni. Ha rászólok, akkor abbahagyja, de csak egy órácskára alszik vissza, és újra kezdi. Napok óta nem alszunk semmit sem, és nem értem, hogy mitől van, mert napközben meg szépen alszik három óra hosszát is egy huzamban, egy nyekkenés nélkül.

Foga biztos, hogy jön, de az szerintem nappal is bántaná, és egyik éjszakára kapott nurofent, de akkor is ugyanez ment. Egyébként napközben is nyűgös, nagyon ijedős és anyás lett egy ideje, elvan ő mindenkivel, de megriad mindentől és bújik. Sokszor felveteti magát, este már csak nyűglődik.

Próbáltam, hogy magam mellé veszem éjszaka, ha már nagyon nem akar megmaradni a kiságyában, de ott is csak forgolódik, megszunnyad egy kis időre, de végül ott sem jó. Melege nincs, fázni nem fázik, hasa nem fáj mert azt eszi, amit eddig is.. Már kifogytam az ötletekből. Félne a sötétben? Vagy ez lenne az a hírhedt szeparációs szorongás, és ezért olyan kis ijedős nappal is? Pedig szeretethiányban nem szenved, hiszen egész nap ölelgetve, babusgatva van, imádja mindenki :-D

Bocsánat hogy hosszú lettem, de már teljesen kivagyok idegileg és fizikailag is...


2012. máj. 7. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet hülye gondolat, de telihold volt, ilyenkor az én fiam is többször ébred mint szokott, és én magam sem alszom annyira jól... csak egy ötlet...

2012. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan ***** válasza:
Valószínüleg minden összejött neki.Foga,szeparációs és sajnos ezek a frontok néha nagyon nehezek egy pici emberkének.Ha vigasztal(bár nem hiszem)fiam 20 hós és 1 kezemen meg tudnám számolni hogy hány éjszakát aludt végig.Sajnos Ő ilyen ,kb.2-3X ébred még most is.
2012. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15hós a fiam..nálunk egy hónapja megy ez éjszakánként..multkormár ugy ki voltam hogy sirógörcsöt kaptam az éjszaka kellős közepén mert nem elég hogy nappal nyüglődik..éjjel nem alszik..ráadásul reggel is olyan korán kel..annyira fáradt vagyok..a homeos szerek se válnak be..nekünk 15fogunk van jön a 16ik..
2012. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!