Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatása van az Elevitnek...

Milyen hatása van az Elevitnek a baba fogzására? Meddig nő a szemfog?

Figyelt kérdés
11 hós a fiam és már a 7. foga jön, a szemfogai is már hónapok óta dudorodnak. Anyósom szerint hagyjam abba a gyógyszer szedését. Nagyon megszenved a fogaival.
2009. jún. 28. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Terhes vagy? Vagy miért szedsz még elevitet? Amúgy szerintem nincs összefüggés az elevit és a fogzás között, az én lányom is megszenved vele. 8 hónapos korában 3 hét alatt jött ki 8 foga és 15 hós korában a második nyolcas adag. Ez van...
2009. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs semmi összefüggés. Az én fiam is 11 hónapos, az ötödik fogunk jön, nem mondhatnám, hogy nagyon szenved (néha kicsit étvágytalan, ennyi). Első válaszolónak: én speciel azért szedem még az elevitet, mert szoptatás alatt is javasolják (sőt, nemrég hallgattam a Czeizel professzort, ő férfiaknak és nőknek is javasolta életünk végéig).
2009. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A Czeizel fejlesztette ki, naná, hogy mindenkinek ezt ajánlja. Na, jó, azért én is szedem még szoptatás alatt. Szerintem sincs semmi összefüggés. Nekünk nem jött még ki a szemfogunk, csak az egyik kis őrlő. Hát, 1 hónapig biztos akkora volt az ínye, mint a nagyujjam. Szerencsére aludt, de enni alig akart vagy 1 hétig mire konkrétan kibújt. Kitartás. Gondolom Dentinoxot próbáltad?
2009. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. azért szedem mert szoptatás alatt is ajánlott!
2009. jún. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!