Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezzel a játékkal...

Szerintetek ezzel a játékkal tényleg nem tudna még mit kezdeni 14 hónaposom?

Figyelt kérdés

Az udvarra szeretnék neki játékot, ezen az van, hogy 3 éves kortól ajánlott, de szerintem játszana már vele. Szokott homokozni is, pancsolni meg minden korosztály (többnyire) szeret.

[link]


2012. máj. 23. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nem! Már biztosan tudná élvezni!
2012. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudná élvezni, a maga módján. Nem feltétlenül úgy fog vele játszani ahogy "kell".
2012. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a nevét ennek a játéknak, meg, hogy hol lehet kapni esetleg? Nekem is nagyon tetszik. Köszönöm! (az én lányom 15,5 hónapos)
2012. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Könnyen megesik, hogy fel fogja borítani, ki-be pakol bele, a kis részeit leszedi. Funkciójában biztos nem fog vele játszani.

A 3,5 éves fiam élvezné-ez egy szerepjáték.

Kislányom 15 hónapos, ezért írtam, amit írtam. de megveheted.

2012. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem úgy játszana még vele, ahogy kell. Nem kötné le annyira, vagy nem úgy kötné le.

Attól függetlenül megveheted, később is jó lehet.

2012. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb játék azért 3+ os besorolású, nehogy a kisebb darabokat lenyelje egy másfél-kétéves. 3 évesnél meg már nem valószínű, így a gyártó védve van, ha véletlenül lenyeli a másfél éves, hiszen ő ráírta, hogy 3 felettinek való.

Simán tud vele már mit kezdeni szerintem a kicsid is, csak legyél vele mikor ezzel játszik. A homokevés miatt nem árt ha figyeled.

2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez külföldön kapható, onnan veszem én is, így gondolom, tárgytalan. :( De biztos otthon is van hasonló, vizes-homokozós játékasztal (itt) a neve.

Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem, megveszem, ha nem köti le, akkor elteszem, és majd jövő nyáron előveszem. A kis alkatrészektől nem félek, egyrészt már nem vesz szájába mindent, másrészt csak akkor játszhat kint, ha valaki van vele, és figyel rá.

2012. máj. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!