Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel felsír az 1 éves...

Ha éjjel felsír az 1 éves babám, hiába altatom vissza, nem lehet visszatenni az ágyába, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Amúgy átalussza az éjszakákat, általában betegség vagy fogzás kavarhat be, most az első rágófoga készülődik. Este simán elalszik, leteszem, ám most is éjjel 1-kor felsírt. Átmentem, felvettem, rögtön visszaaludt, de amint le akartam tenni, azonnal ordít. Ezt eljátszottuk 3x, utána mikor elaludt, lefeküdtem vele együtt, hogy aludjunk már bárhogyan is. Így se volt jó neki, csak állva ringatva. Végül 3-kor kimerült annyira, hogy magam mellé le tudtam tenni.

Van még két tesója, egy szobában vannak, így sírni nem hagyhatom. Van más ötlet?


2008. ápr. 24. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy most csak a közelségedet akarta..igen..ennyire.aztän lehet amit te mondasz,hogy valoban a fogacskäja,és ilyenkor szinte csak a ringatäs jo:S:S:(.nekpnk is ez van,de a kisfiam még csak 6 honapos,és mostanäba kezdte ezeket ö is el,nem mindennap,de idönként.és ilyenkor hiäba rakok én is vissza egyböl visit.ilyenkor sétälj vele,vagy probäld megy hogy a nappaliba leülsz velet,tévézz,közben ott az öledben és dölöngélj vele,mintha sétàlnàl.talän ez még jo.vagy vegyel a fogära,märmint az inyére,kenöcsöt.ne ecsetelöt.kenöcsöt.azok jobbak.nekünk is az van.aztän rärakom a cumira bekenem az inyét,és ringatom..megnyugszik töle.pedig nekem nagyon hisztis babäm van:(
2008. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még valamit elfelejtettem az elöbb.:).nem az a lényeg higy egy szobäban van a testvéreivel.azt irtad hogy ez miatt sirni nem hagyhatod.hät nem tudom...az én babämnak külön szobäja van de nälunk nem sportszerü sirni hagyni a kicsit....egyszer sem hagyom sirni.hogy miéRT?mert ö azért sor mert valami baja van,vagy éppen fäj valamije,hidd el nem poénbol bögnek ök sem mint ahogy a felnöttek.csak a picik méG elmondani sem tudjäk mi a bajuk.persze akkor hagyni kell 1-2 percre ha lätod hogy tényleg hisztivan és biztisra tudod 10000%ig hogy semmi baja,de akkor sem sokat,éreznie kell hogy szämithat räd,akärmi is a kis baja.öszinte leszek és ezert ne haragudj..örülök hogy van testvéRe és annak is hogy nincs a kicsinek külön szobäja,igy legaläbb nincs magära hagyva ha sir...pusz
2008. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, én is ezt teszem: ringatom stb., csak a hátam, derekam már fáj tőle, illetve én nem tudom magam kialudni napközben, amikor ő alszik, mert el kell látnom a tesókat, akik bizony 6-f7 körül már kelnek :(

Nurofent próbáltam egyszer,a mikor azt láttam rajta, a ringatás sem nyugtatja meg.

Most éjjel végül mellettem aludt, így is 2x felsírt.

2008. ápr. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!