Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lánybabánál milyen előjele...

A lánybabánál milyen előjele van annak, hogy pisilni fog?

Figyelt kérdés
Pelenkázás közben milyen intő jelre kell figyelni, ha nem akarunk csurom pisisek lenni?
2008. ápr. 24. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.Másfél éves a lányom,de szerintem a napokban láttam elöször pisilni a fürdőkádban :).Ha mégis vigyázni szeretnél akkor azt tudomk tanácsolni,hogy ovatossan hajtsd le a pelust,ha nem pisil akkor gyorsan vedd ki alólla és az előre odakészített széthajtott pelust add rá fel.A pelenkázó felületre érdemes textilpelust tenni és ha gond van akkor azt gyorsan odafogni,hogy ne te legyél pisis.Minden jót!
2008. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi :) De tapasztalatom szerint ők ritkábban okoznak balesetet, mint a fiúk ;)

Amikor levennéd a pelust róla, rövid ideig tartsd még a lába közt, általában azért akkor engedik el magukat, amikor épp kibontod.

2008. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van, de még nem csinált semmilyen balesetet, most 4 hónapos. Ismerősünk hasonló korú kisfia viszont már körbepisilte az anyukáját minden oldalról...:-)Tényleg nem látod, hogy most pisilni fog, de ők nem "sugárban" pisilnek, így ha előfordul is gyorsan tudsz cselekedni és nem lesz minden pisis. Az én lányom pelenkázás közben mindig megvárja, hogy a tiszta pelust alátegyem és akkor kezd el csurgatni...:-), pelenkaügyileg nem túl gazdaságos, de legalább mosni és takarítani nem kell emiatt.
2008. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Előtte semmi jelét nem mutatják a pisilésnek utána pedig kirázza őket a hideg.A lányom fürdés után sokat mesztelenkedett a pelenkázón, szerettem puszilgatni a hurkácskáit, meg persze jó ha egy kicsit pelus nélkül van a popsi.Ezét nálunk megtörtént néha hogy odapisilt.Na és??Alatta mindig textil pelus volt, kivettem és kész.
2008. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 1 honapos es nagyon surun megtortenik ez velunk! Sot me kakilni is szokott pont amikor cserelnem, es anyatejes baba, szoval elkepzelheted, mi be kell oltozzunk vedoszerelesbe mikor csereljuk mert volt mar olyan is hogy a szoba kozepeig kakis volt minden :).
2008. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy ha megérinted, stb. az neki egy inger? Néhány állat kölyke nem is tud másképp könnyíteni magán: az anyjának kell nyalogatnia.

Megoldás: még a régi pelenkában (már, ha nincs tele) meg kell kicsit simogatni. Ha pisilnie kell, tuti a hatás :-)

2008. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!