Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyire nagy vagy...

Anyukák! Mennyire nagy vagy csúnya a hasatok szülés után kb 1 évvel? Hány kg felesleg maradt rajtatok? Tesztek vmit ellene, torna esetleg?

Figyelt kérdés
Én 14 hónapja szültem. Van pár kg rajtam, de leginkább a hasam zavar.
2012. máj. 24. 14:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ugyan nem 1 évvel, hanem 17 hónappal vagyok a szülés után, de én az otthonlét alatt szedtem fel elég sok plusz kilót. A hasam mérete még csak hagyján, de "lóg", úgyhogy holnaptól torna vár rám. :) Eddig sajnos a gyermekelhelyezést nem tudtuk megoldani, holnaptól már igen. Zumbázni fogok, és mellette itthon hullaphopp karikázni, állítólag a hassal és csípővel csodákra képes mindkettő (persze a zumba azért teljes testre hat). Ha csak otthon tudsz mozgolódni, szerezz be egy hullahopp karikát, pl. itt egy klipp hozzá (de azért még nyugodtan keresgélj): http://www.youtube.com/watch?v=mAyrTDOooos . Állítólag a nehezebb karikák a hatásosabbak. Zumba videóból pedig rengeteg van fenn youtube-on. Sok sikert, örömteli mozgást! :)
2012. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, mindkét szülésem után egy évvel mínuszban voltam már, most 13 hónapos a kicsi és 50 kiló voltam múlt héten. Amikor abbahagytam a szoptatást. De most a mérleg 53,5 kg-ot mutat és jelentem, nem férek bele már a kedvenc M-es nadrágomba :( Az első babánál ugyanez volt, lefogytam 52-re és felhíztam 58-ra szoptatás után! Pedig semmivel nem eszem többet. Sajnos nagyon látszik most ez a 3-4 kiló is, gondolhatjátok, egy hét alatt! Úszógumim amúgy is maradt, főleg csípőtájban, de most terebélyesedek körbe-körbe. Nem tudom, mit tegyek, mert aludni sincs lehetőségem nagyon, nemhogy tornázni...
2012. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én a fiam 9 hónapos korában sokalltam be a feleslegtől, akkor kezdtem sportolni és diétázni. 74 kg voltam (174 cm), most (6 hónappal később) tartok 61 kg-nál, még a hasamon van kb 2kg felesleg, de nem lóg, a bőr is feszes, csak azt a fránya úszógumit kéne eltüntetni. Remélem, 1-2 hónap múlva elérem a célom :)
2012. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
A kisfiam 10 hónapos elkezdtem a 13 napos diétát most van a 11.napom és -6 kilónál vagyok. 49 kilóval kezdtem a terhességet, 153cm vagyok és most a diéta után 60kg. Hétfőn kezdem a tornát, mert legalább 50-55kg akarok lenni és az uszogumit le kellene tornáznom, de sokkal jobban érzem magam, kicsit kemény ez a 13 nap de szerintem megéri. Itt a link: itt megtalálod az étrendet: [link]
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia, nem ajánlom senkinek az ehhez hasonló, életszerűtlen diétákat. Ne sértődj meg, de gondolkodtál már azon, hogy a 6 kg miből ment le? Mert biztos nem a zsírrétegből. Akkor ugye marad az izom. Semmi értelme. Életszerű normális étrend kell, napi 5 étkezéssel, és mozgás. Áhh. Sajnálom, de ezek a diéták engem kiakasztanak.
2012. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!