Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régebben állítólag kimosták...

Régebben állítólag kimosták rendszeresen a babák száját, ezzel is elkerülve a szájpenészt. Számomra ez új. Ti mossátok a 3 hónapos babátok száját?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hónapig volt ezért én hetente 1x-2x áttörlöm boraxal mert kikészülök ha megint kijön.
2009. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik gyermekemnek sem volt szájpenésze, sosem mostam ki a szájukat. 4 hós koruktól, mikor már látszódott, hogy hamarosan kibújnak az első fogak, xilites kendővel törülgettem át az ínyüket heti 1x. A fogak kibújása után már naponta. De gondolom nem erre gondoltál.
2009. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4hósak múltunk. Első hónapban volt szájpenészünk,azóta minden hónapban egy hétig kezelem.Még nem jött elő újra :)
2009. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem mostam a kis száját és nem is volt szájpenészünk. Nekem azt mondta a doktornő, hogy mindent fertőtlenítsek, mielőtt a szájába adom (cumisüveg pl.) és a mellemet is meg szoktam mosni mielőtt szoptattam. Nem is tudom, hogy mostam volna ki a száját.
2009. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

A szájpenész egy gomba.Akkor jön ki, ha nem kap elég folyadékot a baba. Nem kell egyfolytában ecsetelni, sem mosogatni a száját annak a szerencsétlen gyereknek. Elég ha sokat iszik.

Egy ápolónő

Egyébként kóstolta már valamelyikőtök a borax glicerint? Szabályos kínzás.

Felejtsétek már el, hogy hülyeségekkel tömitek a gyerekeiteket.

2009. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

tényleg felesleegs!!!

herpeszvírus vagy gomba okozza. A felnőttek kézmosása sokkal fontosabb...

2009. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Az én kislányom egyáltalán nem szenvedett folyadékhiányban,minden szopi előtt lemostam a mellemet,mégis előjött.Igen,kóstoltam az ecsetelő szert és egyáltalán nem olyan rémes az íze mint azt leírták. Nem kínzás egy gyereknek sem,az viszont igen ha előjön és bajokat okoz a pocakban is.Inkább "kínzom" havonta pár napot,minthogy megint előjöjjön. (Sajnálom ha egy ápoló csak így tud választ írni.)
2009. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!