Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt így? Egy alvás...

Másnál is volt így? Egy alvás kevés, két alvás már sok. Mit csináljak? Egy éves a kisfiam.

Figyelt kérdés

Reggel 7-kor kel. 10-fél 12 -ig vissza alszik. És legközelebb 4-kor lesz újra álmos. Így alszik 4-fél6-ig. Viszont ezáltal este csak 10-körül tudom elaltatni.

Keltsem fel a délutáni alvásnál, és hagyjam csak fél órát aludni? De akkor meg iszonyatosan nyűgös lenne. (Mondjuk így is az.)



2012. máj. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A délelőttit kellene kicsit kitolnod szép lassan fél12-12-ig, majd úgy aludnia egy nagyot.


Az eleje nagyon nehéz lesz, lehet, hogy "éhesen" rakod majd le aludni délben, de rövid idő alatt megszokták szokni ezt.


Én 11 hónapos korában csináltam így a lányomnak és 2 hét alatt rászokott arra, hogy déltől 4-ig alvás van.

2012. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
déltől 4 ig? de jó neked. Enyém 2* alszik 1-1 órát
2012. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is igy volt..szépen lassantürelemmel kell kitolni a délelőtti alvást..én amikor már eljutottunk odáig hogy de 11ig kibirta a délutáni alvásbol felébresztettem..szegény olyan nehezen ébredt de ezután csak pár nap volt és rájött hogy ha délbe nem alszik sokat akkor du-án márnem tud!de lehet hogy neked nem is kell felébreszteni elég ha hamarabbra hozod a fürdést (és kihagyod a délutáni alvást)..az egy kicsit még életet lehell bele ha csak keveset aludt akkor is!! eleinte hamarabb alszik el de reggel ugyanakkor kel mint előtte..aztán szép lassan kitolodik..ha ugy látod viszont hogy nagyon fáradt ne eröltesd sztem nagyon..várd meg mig megérik rá az idegrendszere..
2012. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonloan volt nalunk is, de volt mar nagyobb gyerek, aki deltol haromig aludt es en sem szerettem nyolc utan estenkent, hogy meg mindig ebren a kicsi, igy osszehoztM az alvasukat.

Reggel probaltam huzni az ebredest, ha nem is aludt, de nyolcig meg pihengetett, simogattam az agyban, mellebujtunk, stb. Aprankent egyre kesobb altattam, vegul elertuj a fel 13-ot, majd a delet es mar tobb mint egy eve o is deltol haromig alszik. Este nyolckor kellemesen faradtak, fel kilecre alszanak.

2012. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!