Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisfiam alvás alatt...

4 hetes kisfiam alvás alatt végig nyöszörög, lábait, kezeit emeli, nyújtózik, hangokat ad ki. Nem sír, sőt a szeme is csukva, de nagyon idegesítő, aludni sem lehet tőle. Szerintetek mi baj lehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
az en lanyom is pontosan ezt csinalja es 4 hetes o is:)
2012. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulja az alvást. Eddig beszorítva volt a méhbe, most van helye mozogni, és ez fura neki. Esetleg egy bepólyálást kipróbálhatnál. Ha idegesít téged, inkább altasd külön szobában.
2012. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

idegesítő? lehet nem is vele van a baj hanem te vagy már nagyon kimerült.

lehet a pocija fáj, csak elnyomja az álom.

pólyázd be vagy kis pokrócba tekerd, a neten megtalálod hogyan kell, az emlékezteti a méhben töltött időre, plusz fordítsd az oldalára, a hátát egy összetekert lepedővel/pokróccal támaszd ki :)

apa maradjon bent vele 1-2 éjszakára te pedig a másik szobában pihend ki magad! :)

2012. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért idegesít,mert hátha valami baj van,én meg nem veszem észre,idegesít,hogy nyugtalanul alszik:(Köszi,kipróbálom a becsavarást!Pocija fájna nem sírna?
2012. ápr. 17. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam sem sír, ha a hasa fáj, hanem hasonlóan nyekereg meg tornázik, ahogy írod. Rajta a hasra fordítás, hordozóban pihenés, vagy cipelés szokott segíteni. Én úgy derítettem ki, hogy ilyenkor voltaképpen "emészt", hogy mikor kényelmes pozícióba helyeztem, böfizett vagy pukizott, aztán megnyugodott és elaludt szépen. Egy próbát megér sztem.
2012. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Minden evès utàn jòl büfiztesd meg. Utànna tedd le.

Nekünk is igy volt. A hàtàn kapàlozòtt,.hasraforditottam ugy aludt mint a tej. :) Most 4 hònapos 3hetes kislany anyuja ;)

2012. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok baba csinálja ezt.Pár hét és elmúlik!
2012. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!