Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi huzatát első használ...

Babakocsi huzatát első használat előtt hogy tisztíthatom ki?

Figyelt kérdés
Ha le lehet szedni, tegyem mosógépbe? Vagy kézzel mossam? Vagy csak átkeféljem nedvesen? Vagy, mivel nincs rajta nagyobb szennyeződés, ne is tisztítsam? Csak azért gondoltam, mert tuti sokan összefogdosták, próbálgatták a boltban. (outletben vettük, nem volt eredeti csomagolásban)
2010. márc. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már mostam kézzel a kádban,de elég macerás lecsavarozni az egészet.Legtöbbször beállítom a zuhany alá,bevizezem mosószeres vízzel átkefélem,öblítés és utána a zuhany falának támasztva megszárad.
2010. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!A mi kocsink dobozban volt mégis úgy éreztem ki kell mosnom:).Én mosógépben mostam kímélő selyem mosáson.Semmi baja nem lett és én is megnyugodtam,hogy tiszta.
2010. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2010. márc. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!