Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 1 évesem néz úgy...

Csak az én 1 évesem néz úgy ki, mint akit egész nap csak vernének?

Figyelt kérdés
11 hónaposan elindult, azóta meg állandóan megy, még akkor is, ha már teljesen fáradt, és ilyenkor állandóan esik, bukik, beüti magát. Tiszta kék-zöld folt... ráadásul a fején is, már lassan szégyenlem...
2012. máj. 25. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3évesem is egy egy kiadós játék után olyan, mint aki a kocsmából jött haza:D Nyugi, egyszer ezt is kinövi. Jah és számíts arra, hogy mielőtt a dokihoz mentek oltásra vagy a védőnőhöz mérni, akkor lesz olyan kék-zöld, hogy...:D
2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne is mond:-) Amióta mászik onnantól fogva kék-zöld a gyerek. Míg mászott csak a térde meg a lábaszára (ahogy ugye ment át a küszöbökön), 13 hósan elindult onnantól mindene. 3 éves már, de még mindég ilyen.
2012. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a fiam, de még mindig szerez foltokat :S Az az egyetlen dolog nyugtat meg, hogy csak gondolják h nem én ütöm, ha csak a lábszárain vannak ezek a foltok....:)
2012. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mellé a hiszti meg az üvöltés, én már fel vagyok rá készülve, hogy vmelyik "jóindulatú" szomszéd felnyomjon, hogy életveszélyben a gyerek :D.
2012. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :D
2012. máj. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!