Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mennyisegu gyumolcs/foz...

Milyen mennyisegu gyumolcs/fozelek/tejpep valt ki egy szoptatast?

Figyelt kérdés
kislanyom kb 50-60g gyumolcsot eszik meg tizoraira es keveset szopizik utana, olyan mintha nem is ehes lenne csak maga a szopi gesztusa hianyozna neki.nekem ez nem tunik soknak, de viszont ha alkalmankent 150 ml korul szopizik, gondolom nem 150 g tomeny kajaval fog az etkezes kivaltodni. 1-1,5 ora elteltevel viszont ehes es szopizna.6 hos mult es anyatejes
2009. jún. 29. 13:44
 1/1 anonim válasza:
az én lányom is 6 hónapos, ő tápszeres. Az orvos tanácsára Kezdetben akkora adagot adtam neki, mint a saját kis ökle, aztán megetettem rendesen,hogy ne viselje meg a változás. Később nekünk írtak fel Sinlac port, nem tudom hogy szoptatós babáknál javasolják e, és ezzel kell sűrítenem az ételeit. Ha egy üveg bébiételt veszünk, akkor annak a felét szoktam megcsinálni, 1 kanál ebből a porból, és ez elég neki. Nem tudom segítettem e.
2009. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!