Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos utazas 5 honapos...

3 napos utazas 5 honapos babaval, ti bemernetek vallalni?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk, es nyaron szeretnenk haza menni, de kocsival mennenk, ami viszont 2 nap lenne.

Repcsivel igen maceras lenne, babakocsi, borondok stb...

Na meg van egy kiskutyank is, es o is jonne velunk, de ot viszont repcsin szinten maceras vinni, plusz a csomagok melle.

Mennyire viselne meg a picit az utazas??

Ti elmernetek indulni?


2012. máj. 26. 17:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2 nap kocsival, de maga az autout kb 3 nap lenne
2012. máj. 26. 17:42
 2/26 anonim ***** válasza:

Én nem mertem bevállalni!

Repülővel mentünk és megérte,simán ment.

Lehetetlen egy 5 hónapos babát lefoglalni 3 napig egy autóban!Sőt,meg is kell állnotok többször miatta hogy levegőzzön kicsit így több lesz mint 3 nap.

2012. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
en meg egy egesz naposat sem vallalnek be, nemhogy harmat.
2012. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 xStefix ***** válasza:
Ha muszáj, akkor igen, de ha nem, akkor inkább nem. Hosszú lenne még neki.
2012. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

tudom hogy repulon sokkal gyorsabb es simabb lenne, de van egy kutyank is amit nem hagyunk itt

na o neki a macera a repcsi

de en is ugy vagyok vele hogy az megviselne, bar tobbszor megallnank

2012. máj. 26. 22:05
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor a gyerek vagy a kutya a fontosabb?
2012. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a gerince kikészülne ennyi idő alatt a hordozóban! Szerintem nagy butaság lenne a részetekről, ne is haragudj. A kutya pedig miért fontosabb a babánál?! Repülőútra be szokták őket nyugtatózni és végigalussza az utat. Nekem is van kutyám, akit imádunk, de a gyerek a legelső! Ha nem vészhelyzet, akkor semmiképpen nem tenném ki őt ennek, azért, hogy nekem jó legyen.
2012. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én fél napot utaztam kocsival ennyi idős fiammal. Ese indultunk, hogy a kocsi elringassa, egész éjjel mentünk. Néha megálltunk és kivettem fekvőhelyzetbe, hogy ne hordozóban legyen terhelésnek kitéve a gerince mindig. Reggel felkelt, reggelizett, visszaaludt, tízóraira felkelt, kicsit megint fent volt, aztán aludt. Dél körül értünk haza végül.

Az úton többször hányt, pedig büfizett is evés után, csak később a kocsi összerázta.

Gyötrelem volt! Nem csinálnám még egyszer végig.

Kutyát rá kell bízni valakire, vagy panzióba adni. Nekünk cicánk van, őt is leadtuk addig. Elhiszem, hogy szeretitek, vinni akarnátok, de valaki előttem ezt elég brutálisan fogalmazta meg, ki a fontosabb, a kutya vagy a gyerek.

7 hónapos korában már repültünk, ezerszer jobb volt. A kutyán kívül ebben nincs semmi bonyolult, gyereknek lehet vinni a babakocsit, foglaltok plusz csomagot, ha szükséges (mert egy babának szükséges), vihetsz fel neki folyadékot is a gépre.

2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Simán ! Ebbe fog bele nőni .Semmi gond nem lesz.Biztonság kedvért esetleg számoljatok bele hosszabb pihenést ,akár egy éjszakát valamilyen szállodában,kutyástól gyerekestől.Legyen ez egy kirándulás.
2012. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

utolsonak- nagyon koszonom a pozitiv valaszod

annak aki szerint fontosabbnak tartom a kutyat- hat koszonom, szo sincs errol, de senkire nem tudnank rabizni, azt meg hogy panzioba adjam,na koszonom inkabb nem

na meg nem olyan egyszeru kutyaval repulni, teljesen mindegy hogy benyugtatozzak vagy sem

a masik ami miatt a kocsi mellett voksolunk az az hogy leszallunk Pesten, van harom borondunk plusz kezipoggyasz, plusz a babakocsi, gyerek, na es meg a kutyat is cipeljuk, ugy hogy Pesttol meg 4 oras vonatozas ahhoz hogy haza erjunk (mivel sajnos nincs a csaladban auto, amivel feljonnenek ertunk)

kocsival volna egy 18 oras hajout, amin kabinba lennenk, es utana kocsikaznank kb 2 napot

na de meg mi is atgondoljuk, csak felmerult mar minden melyik lenne a praktikusabb

(egyebkent voltunk mar kirandulni 5 hetes koraban a picivel es nagyon elvezte, vegig aludta az utat, amikor meg nem aludt nezelodott, mar amennyire ot ez erdekelte, nem hanyt, semmi baja nem volt )

2012. máj. 27. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!