Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos a kisfiunk, napjába...

21 hónapos a kisfiunk, napjában többször is rázza a fejét, (mintha nemet mondana), minden előzmény nélkül. Ez ugye nem valami neurológiai tünet?

Figyelt kérdés

#fejrázás #neurológiai tünet
2012. máj. 26. 20:48
 1/5 Kerria ***** válasza:

Nem gondolnék egyből rosszra...


ha nemrégiben tanulta meg a mozdulatot, akkor szimplán csak tetszhet neki.


Viszont a gyerekorvos konkrétabbat tudna mondani, pláne ha látná is. Így próbáld lefilmezni, és ha a dokinál nem csinálja, akkor is meg tudod mutatni a felvételt!

2012. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2012. máj. 26. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se ijedj meg!

Nemrég volt itt egy hasonló kérdés, nem egyedüli eset ( ha ugyanaz) és kinövik.

De azért mutasd meg szerintem a dokinak ő azért jobban tudja nyilván (:

2012. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs egyensúly zavara?
2012. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam..kb 1éves volt mikor már jól megtanulta használni a fejrázást az az a nem-nem-et. én le videoztam a telefonommal mert ő is elég gyakran csinálta látszólag ok nélkül..doki mondta hogy ez tényleg csak nem-nem..valoszinűleg azért volt mert bár nem csinált semmi "rosszat" amiért anya szólt volna de valószinűleg valamire gondolt amit nem szabad csinálnia és mivel nem szabad odáig nem jutott el hogy megcsinálja ezért gondoltam én is h vmi baj van...azok a régi szép idők amikor még érdekelte a nem ... viszont nem tudom 21hónaposan már lehet más az oka csinálj videot és mutasd meg védőnődnek vagy a dokinak! és akkor megnyugodhatsz!
2012. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!