Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van minden előzmény és...

Mitől van minden előzmény és tünet nélkűl láz?

Figyelt kérdés

Hajnalban 38.2 volt a láza a babámnak digitális mérővel mértem. Nem folyik az orra van étvágya és jó kedvű most.

Tegnap viszont nyűgi volt és egész nap az orrát dörzsölte.

11 hónapos a babám.

Kismamák volt valakinek ilyen tapasztalata?


2010. febr. 21. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Kisfiamnak 6 hónapos korában volt roseola ( háromnapos láz ) betegsége. Az pont így kezdődött, hogy mindenféle tünet nélkül egyik éjjel belázasodott. 3 napig lázas volt ( főként este és éjjel volt magas láza ) és nagyon nyűgös, 4. nap mikor már nem volt lázas tele lett kiütésekkel. Voltunk vele dokinál, ő mondta, hogy kezelést a lázcsillapításon kívül nem igényel és hogy ezen szinte minden gyerek átesik. Ha beírod a Google-ba hogy roseola, ott egy csomó mindent írnak róla.

Jobbulást a Babádnak!

2010. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ma éjszaka mértem, miközben aludt és 37.2C' volt a hője a babámnak. Tegnap délután, még 38C' és este 37C', akkor nem adtam semmit,ma pedig normális a hőmérséklete.

Remélem már nem lessz láz, de nyűgi ma is sajnos, úgyhogy kapja a sok simit és puszikat. Nem tudom mitöl lehet, de étvágya van inni iszik és szopizik is. Csak ez a láz...?

Jó egészséget Nektek is!

2010. febr. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!