Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisbabámmal mi lehet...

Krisztina24 kérdése:

7 hetes kisbabámmal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hetes a kisbabám, kisfiú. Eddig jók voltak a nappalok és az éjszakák is elég nyugodtan teltek. Egy pár napja egész nap, ha fent van, sír, nem tudom semmivel megvigasztalni. Tegnap este és ma reggel torkaszakadtából üvöltött, megetettem (tápszeres), de nem ette meg az adagját,csak elnyammogott rajta.

Egész nap nyűgös. Refluxos is, a doktornő mondta,hogy emiatt is lehet nyugtalan. De eddig a 6 hét alatt nem volt ilyen gond. Hajnalban is sírásra kelünk, olyan, mintha a hasa fájna. ( húzza a lábait, vörös az arca, erőlködik). Széklete 1-2 naponta van,néha rá kell segíteni,hogy sikerüljön.

Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen a helyzet? Már nagyon kivagyok, és a babámnak sem jó.:(


2012. máj. 27. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoktál neki inni adni a tápszer mellett? Én úgy gondolom a leírtak alapján, hogy a pocaja fáj. Csinálj neki Mecsek teát, attól könnyebben, sűrűbben fog tudni kakilni.
2012. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A köménymagból főzött tea is jót tesz.

[link]

2012. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Iszik vizet,napi 150-200 ml is lemegy sokszor belőle.

Az édeskömény teát próbáltuk, nagyon felfújta,így leálltunk vele. Próbáltuk az Espumisant,de a széklete véres-nyákos lett tőle, így ezzel is leálltunk. :-(

Vettünk a refluxa miatt tápszersűrítőt,de attól meg ismét olyan fájdalmai lettek,hogy azt sem kapja :(((

Most még olvastam az angol vízről, kipróbáljuk, hátha.

Mi is a hasára gondoltunk, rengeteget pukizik. :(

2012. máj. 27. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is megkezdődött a hasfájós időszak:(

Gripe Water csodákat tesz.

2012. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó :(

Pedig azt hittem, megússzuk. :(

Remélem nem fog örökké tartani, nagyon rossz :(

2012. máj. 27. 08:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Véres,nyákos széklet?????És az orvos ezzel nem foglalkozott???Én kivizsgáltatnám,mert espumisantól nem lesz ilyen.
2012. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos tejérzékeny a kisbabám, tápszert kap. A tejemtől véres lett a széklete-nem új keletű a dolog, illetve a kórházban is kapott espumisant-nem lehetlen hogy a kettő együtt okozta a bajt.

Itthon figyelnem kell a székletét, és ha véres lenne, azonnal szólnom kellene. az a bizonyos véres széklet a 2.héten volt(mikor hazakerült a kórházból. azóta nincs hál istennek.

2012. máj. 27. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a Colief cseppet, de előtte azért kérdezd meg a dokit.
2012. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a Coleifet ajánlanán vagy ami nekünk ennél is jobb volt,az a BioGaia.Hasonló árban van. A Biogaia talán annyival jobb,hogy ez jótékony baktérium tulajdonképpen és nem gyógyszer.Nekünk csodát tett;pedig már kezdtem feladni a reményt! :)
2012. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is hasfájásra gyanakodnék, nekünk az Infacol beválni látszik, tedd a pelenkázóra, csatold ki a pelusát és próbálgasd a lábát tologatni a feje felé, hogy könnyebben jöjjön a puki, ez maszírozza a pociját.
2012. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!