Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszer való hasfájós...

Melyik tápszer való hasfájós babáknak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
az AC jelzesuek, ezek anti colic, vagyis hasfajas elleni tapszerek. azt hiszem van Novalac AC peldaul.
2012. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a Milumil Komfort 1. A lányom azt ette 6 hónapos koráig.
2012. máj. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:

Nekünk keverni kellett (doki javaslatára):

- Milumil Komfort 1

- Beba Sensitív

Az egyik megfogta, a másik meghajtotta. Ez volt a többedik próbálkozásunk, és sajnos mindegyik csak 1-15 hónapig volt jó.

Ezután jött amit most is eszik:

- Humana Digest Plus

Volt egy átmeneti idő, amikor

- Novalac AC-t kapott, de a doki erről lebeszélt minket, a babám kipattogott tőle az első időben.

2012. máj. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Novalac AC-t használom, nekem csak tejpöttyök lettek a babán, ami nem allergia és elmúlt 2hét után!

Nekem nagyon bevált, bár én a Novalac IT-vel adom neki felváltva! A lányom 4× eszik egy nap, ebből 2× AC 2× IT, mert az AC-től kicsit gyurmás volt a széklete! Az IT pedig fellazította neki! 3hetes korától használom! Azóta 1×sem fájt a pocija!!!! (kb. 4nap volt mire kifejtette a hatását a tápszer) És én este lefekvés előtt szoktam adni neki Infacolt is, de csak este 1×!

2012. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. máj. 28. 15:21
 6/6 heszti válasza:
Van egy új tápszer a Milupa Fermentált. Mi most kezdtük el enni. Kifejezetten hasfájós és székrekedéses babáknak. Ami a legszebb a dologban az ára: 900 g 1066 Ft és fél éves kor után is felírják.
2012. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!