Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép, de melyik?

Tejpép, de melyik?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon válogatós a kislányom, szinte semmit sem hajlandó megenni (rendes mennyiséget semmiből nem eszik meg). Ahogy valami nem igazán ízlik neki öklendezik tőle.

Melyik tejpépnek van igazán jó íze? Szeretnék találni olyat amit esetleg szívesen megeszik (már csak azért is mert a tápszert sem nagyon eszi). Eddig két félét kapott, Milumil HA vaníliásat (ezt úgy ahogy eszegette), és Hipp sárgabarack-őszibarack (ezt utálta pedig a barackot szereti).


2012. máj. 28. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom a Milupa igazi vaníliával tejpépet szerette.
2012. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az enyém a vaníliás Milupát ette 2!! éves koráig minden nap este. Nagyon szerette még a Mülleres Bébivitás esti grízeket (barna üveg).


A másik gyerekem meg egyiket sem, pedig próbálkoztam mindenféle mintát beszerezni.

2012. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A Milupa és Milumil pépek a legjobbak szerintem. A többinek sem az àllaga sem az íze nem vàlt be nàlunk.

Ezek közűl viszont mindet szereti a kisfiam, még egyikkel sem fogtam mellé.

2012. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a nestlé banános tejpép jött be. Ennek jó az íze, még nekem is ízlik
2012. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Milupa vaníliás, kekszes-piskótás, sztracsatellás, kekszes, csokis - mind nagyon nagyon finom. A többi márkát is próbáltuk (Nestlé, Hipp...), de azoknak annyira gáz papír ízük volt:o(
2012. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A Milumil Sinemilnek is elég jó az íze, és a Nestlé kekszes tejpép is finom.
2012. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam a nestlé banános tejpépet nem igazán ette meg, viszont a milupásat igen. Szerintem minden gyerek más, ki kell próbálni. Most milupa kekszes tejpépet vettem neki, és ezt imádja, sőt hajnalban így később is kel enni, nem hajnali 3-kor, hanem 5-kor:)
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nestlé-seket az enyém nagyon szerette.
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én babám anyatejes volt, úgyhogy enm kapott de tejpépet, úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.

De: nem lehet, hogy alapból nem szereti a tejpépet? Vagy a pépes dolgokat? Mennyi idős? Lehet, hogy még nem érett a hozzátáplálásra.

2012. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezt akartam írni, bocsi: *nem kapott tejpépet
2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!