Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 éves lányom ennyire gyerek...

21 éves lányom ennyire gyerek centrikus?

Figyelt kérdés

minden 21 hónap körüli gyerekre jellemzö ez a viselkedésmód. mert mióta megszületett a viselkedése más gyerekkel szemben igen gyerek centrikusan hat, egy rossz mozdulat, lökdösődés, csak a sajátom senkinek nem adom viselkedésnem jellemző rá.mindent megoszt segít, puszit ad megölelgeti gyerektársát.

pedig sajnos még nincs tesója

, bölcsibe nem tud menni. majd csak oviba de fel se merült bennem a kérdés hogy talán egy évet még itthon fogom mert annyira keresi a gyerektársaságot. sajnos a játszótér igeny gyér gyatra rossz minőségű. és sajnos nincs semmi olyan hely ahova el tudnám egyelőre vinni gyerekek közé


2012. máj. 28. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ebből semmit nem értettem!!
2012. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húha nekem kicsit zavaros

21 év vagy hónap???

És kicsit ellenmond a mindent megoszt-és a csak a sajátom senkinek nem adom???

2012. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21 hónapos Bocsi
2012. máj. 28. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni? Mi a kérdés??
2012. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én unokatesom 7 éves , és amiota él mindent megoszt mindenkivel. Akár szó nélkül, nincs ilyen hogy enyém vagy tied......ÉS EGYEDÜLI GYEREK NINCS TESOJA
2012. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Gyerek-centrikusan? Mármint, most az a baj, hogy nem sajnálja a többiektől a játékait és kifejezi az érzelmeit?


Vagy az, hogy nem tudod még elhelyezni egy óvodában? És a környéketeken nincs olyan hely, ahol a gyerekek és az anyukák összegyűlnek?

Szervezzétek meg, ha fontos, ahogy látom máskor is volt már a többiek között. Ha neked fontos, hogy a többi gyerek között legyen tudod mit tegyél. :)

2012. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan jó az ha nem lökdösődik,mindent megoszt.Az én nagylányom is ilyen .Óvoda óta gázol át rajta a többi gyerek,mindent elvettek tőle,megütötték stb.Nem védte meg magát sosem .A többi meg kihasználta a jó indulatát.Most 12 éves ,mostanában kezd kiállni magáért.örülök neki hogy a húga nem ilyen ő bizony megvédi a saját érdekeit a bölcsiben és nem adja ami nála volt hamarabb .Le lehet érte pontozni .
2012. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ebből semmit nem lehet érteni. Hol van a vessző, a mondatvégi írásjelek, tagolt mondatok?? A mondat eleji nagybetűkről ne is beszéljünk. Tudom, hogy le leszek pontozva ezért a sárgaföldig, de könyörgöm, szedd már össze magad, felnőtt édesanya vagy, tanulj már meg fogalmazni és ne úgy írj, mint egy első osztályos!
2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

7. válaszolónak: Van valami abban, amit mondasz. Akkor mondjuk, hogy egy normális környezetben ez nem rossz, viszont ilyen kihasználós, önző emberek között az a jó, amit írsz a másik lányodról.

Amúgy ha megoszt valamit, vagy kedves az nem feltétlenül azt jelenti, hogy akkor egyből ki is lehet használni és nem védi meg magát. És én azért nem pontozok le senkit, mert eltérő a véleménye az enyémtől. :)


8. válaszolónak: Egyetértek, a gyerek valószínűleg az anyjáról is példát fog venni, akkor pedig csapnivalóan fog fogalmazni.

Szerintem legalább annyit tegyél meg, mielőtt elküldöd a választ, hogy olvasd át, amit írtál. Én még nem kérdeztem, de nem hiszem, hogy időre megy a kérdésfeltevés...

2012. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!