Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól csinálom?

Szerintetek jól csinálom?

Figyelt kérdés

A babám 7 hónapos, a napi étkezése így alakul:

reggeli: szopi

tízórai: valamilyen gyümi, utána még szopi

ebéd: főzi, utána szopi, mert csak pár kanál főzit eszik. De tegnap 1üveg sütőtököt megevett, utána szopizott is!

uzsonna: gyümi kekszel, utána szopi

vacsora: szopi

5 hónapos volt amikor elkezdtük a kóstolgatást. Éjszaka 2szer kel szopizni.

Előre is köszönöm a válaszotokat!


2012. máj. 28. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen tökéletes!
2012. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok! Még annyi, hogy ne felejts el inni adni neki, leginkább vizet! A hozzátáplálás mellett már nem elég csak az anyatej szomjoltásra!
2012. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vizet itthon is adjak neki? Tudom, hogy buta kérdés lesz: de honnan fogom tudni ha szomjas? vagy kínálgassam?
2012. máj. 28. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

igen, szilárd étkezés után kéne neki inni adni, így ki tudnád váltani :)

szerintem is jó így, de 1 étkezés azért ki lehetne váltani :) ha nem itatod akkor meg is van miért, a tejed is szomjoltó, nyilván erre a célra használja mondjuk 10órai után amikor is bőven elégnek kell lennie egy fél gyüminek ;)

2012. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a 10órait kiválthatom már? megeszik 1egész gyümit is:)
2012. máj. 28. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell víz, mivel minden étkezés után szopizik. Amúgy teljesen jól csinálod. Akkor kell csak víz, ha lesz olyan étkezése, amikor már nem kap utána cicit.
2012. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a 6. válaszolónak: ha szopizik utána, akkor nem kell víz. Ha kiakarsz váltani egy étkezést, akkor adhatsz vizet, és akkor utána már nem fog neki annyira kelleni a szopi. Ha nem akarsz étkezést kiváltani, akkor nem kell víz.
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért vannak a válaszolók lepontozva?! nekem igenis hasznosak voltak a válaszok!!
2012. máj. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!