Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutén bevezetése. Hogyan?...

Glutén bevezetése. Hogyan? Mivel? Mikortól?

Figyelt kérdés
Leírnád mit tudsz a glutén bevezetéséről?
2012. máj. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Glutént bevezetheted: kétnaponta egy háztartási keksz, mi DETKI stop cukor félét vettünk. Aztán később már kaphat babáknak való gabonapelyhet.

5-6 hónaposan érdemes kezdeni.

2012. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5. hónapban vezettem be, anyatej mellett. Az almához tettem 1 db háztartási kekszet.

Már teljesen kiakadtam a sokféle variálástól. 4, 5, 6, 7 hónap, minden fel van sorolva anyatej, anyatej és tápszer, csak tápszer ... te meg dönts el.

2012. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos korában kezdtem, én úgy tudom, 5-8 hó között kell bevezetni. Detki bio babakekszet vettem, illetve Milumil 7 gabonás gabonapépjével.

Azért 6 hósan kezdtem, mert úgy gondoltam, először szokja meg az alap ételeket, legyen kiváltva 1-2 étkezés.

2012. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a mostani, kb. egy honapja kiadott ajanlas szerint 5 honaposan BE KELL vezetni a glutent. en fel tej es tojasmentes babakekszet keverek minden nap pici anyatejbe es azt adom a babamnak. nagyon imadja. :-) szivem szerint adnek neki tobbet is, de a hozzataplalast meg nem kezdtuk el, semmi mast nem kap, kivarom a tobbivel a 6 honapot.
2012. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam a glutént 4-7 hó között "kell" bevezetni.

Nekem 6 hós a fiam,pár napja kezdtük el,napi fél kekszet vagy 2 naponta 1 egész kekszet reszelek bele(babakeksz,házt.keksz)gyümölcsbe vagy üveges bébidesszertbe.

Nagyon ízlik neki.Egyenlőre még így csinálom.

2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!