Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétgyermekes anyukák! A 2....

Kétgyermekes anyukák! A 2. gyerekkel valamivel könnyebb?

Figyelt kérdés

A kislányomm 10 hós és gondolkodunk 2. gyereken.Mire megszületne már 2 éves lenne kb.

Csak félek mert az elsővel nekem az első 1hónap pokol volt az összeszokás és a hozzászokás.Most hogy nő már valamit könnyebb vele.De ha kettő van egyszerre?Mit kezek velük egyszerre.Lehet két irányba koncentrálni?Remnélem értitek mire gondolok!


2009. jún. 30. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy 13.5 hós fiam van, 8 hetes koráig éjjel-nappal sírt, nagyon hasfájós volt. Annyira kikészültem, hogy reszketett mindenem, nem tudtam enni, aludni.

Mindenki mondja, hogy a másodikkal már könnyebb, de én még félek belevágni.

Kíváncsi vagyok a 2 gyerkőcös anyukák tapasztalataira.

2009. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányom nekem is nagyon sírós volt.Pláne éjjel.E`n is kikészültem nagyon.3 hós korára múlt el.Most 17 hónapos,és talán sikerült a kistesó.3 hónapja döntöttük úgy,hogy jöhet a tesó.Addíg én nem akartam eggy´ltalán.Növérem mondja,hogy a 2.babával könnyebb.Nem tudom,mert nekem a férjemen kívül senki nem tud segíteni.ülföldön lakunk.Kicsit félek,de majd megoldjuk.


Kíváncsi vagyok én is további véleményekre.

2009. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még második, de szerintem azért lehet könnyebb, mert rá már nincs annyi időd, és ezt valahogy tudomásul veszik a gyerekek tudat alatt.
2009. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!