Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós lányom pár napja nem...

11 hós lányom pár napja nem akar megmaradni a pelenkázón, mindenáron fel akar ülni. Ilyen ugye mással is volt? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem minden pelenkázásnál csinálja,amikor csinálja,szinte lehetetlen elterelni a figyelmét a sírástól, pedig a legütősebb dolgokat vetem be, kulcs, mobil.
2009. jún. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
pelus, testápoló, fésű, popsikrém. nekem ezek jöttek be:)
2009. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak hét hónapos, de így is gyakran birkózásba torkollik a pelenkázás.Mi már nem használjuk a pelenkázót, mert annyira fürge és mozgékony, hogy rettegtem, hogy leperdül.Nálunk a zörgős zacsi a nyerő.
2009. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Később sem fog változni 😁. Már akaratuk van, ami később még határozottabb lesz, és az ált nem egyezik a tiszta pelenka világképpel.
2019. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!