Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek az útipatikába...

Mit tegyek az útipatikába babának?

Figyelt kérdés
8 hónapos babával utazunk. Mi az, amit feltétlen elvinnétek?

2012. máj. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító (Nurofen, és kúp is), lázmérő, orrszívó, Bepanthen kenőcs, Fenistil csepp, fogzásra Dentinox. Én ezeket mindig bepakolom, ha utazunk valahová több napra.
2012. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem láz- és fájdalomcsillapító, lázmérő, fertőtlenítő kendő, vagy kis üveg alkohol vattával, esetleg kis kötszer, Fenistil csepp (bogárcsípés, allergiás tünet esetére)
2012. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit én mindig viszek: 3 féle lázcsillapító (Noramin kúp, nurofen szirup és panadol szirup), Betadin fertőtlenítésre, fenistil gél vagy csepp csípésre, de nekünk szokott írni doki néni gyógyszertári keverőset, nekünk az vált be igazán, Calcimusc ampulla, orrszívó, orrspray.
2012. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előzőek majdnem minden leírtak. Annyit még hozzátennék (főleg, ha kicsit idősebb lesz), hogy ha vízközelbe mentek, és már akkora lesz, hogy a napon is sokat lesz, akkor mindenképp magas faktorszámú napvédőkrém, és a napégésre Panthenol.
2012. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító, lázmérő, sebtapasz, fenistil csepp, szúnyog csípésre krém hogy ne viszkessen, orrcsepp, orrszívó, köhögésre szirup. Dédalon kúpot hányásra. Smecta hasfogó hasmenésre.
2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek!!
2012. máj. 29. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2012. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!