Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van, vagy mi? Iszonyat...

Front van, vagy mi? Iszonyat nyűgös 15 hónaposom, még éjszaka sem alszunk.

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom mi lehet.

Persze lehet a front, de lehet a foga,lehet épp fejlődik a személyiség... :)

Lányom front ide vagy oda, most nagyon jól elvan, jókat is alszik. Bezzeg, ha foga jön, na akkor egész nap megy a nyöszörgés, azt mindig megszenvedi szegény.

2012. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy front van, a 2 hónpos kislányom két napja meg van bolondulva szegény....
2012. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 honapos lanyom ma 1 orat aludt, mar en vagyok bele faradt
2012. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami biztos van. Az én két hónapos Kisfiam is alig aludt ma, most alszik 1 órája, de fél órákat aludt napközben. Úgy teregettem és ebédeltem, hogy a hordozóban ült és figyelt. Délután egy egyszerű pitét sütöttem, 2 órán át tartott mire legyúrtam, cseresznyét magoztam és betettem sülni, mert közben mindig felkelt és dajkálni kellett.
2012. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 évesem egész nap elvan egyedül (van egy 3 hónaposom is), ha muszáj.Na de!Tegnap este csúnya világ kezdődött el nála.Ordított, fel kellett venni, nem hagyta, hogy letegyem.Egész éjjel fent volt, és reggel folytatta a sírást.

Az apjával csak lesünk, hogy mi a bánat történt.Ilyen még nem volt.Valami van a levegőben az tutkó.

2012. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jönnek - mennek a cellák össze - vissza = folyamatos légnyomásváltozás (pont, mint a frontok esetében).
2012. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+ fúj a szél, mint az állat. :(((
2012. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!