Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adsz inni tápszeres babádnak?

Mit adsz inni tápszeres babádnak?

Figyelt kérdés
9hetes a lányom.Édeskömény teát adok neki azt a "babamosolyt".Ezt jó adni huzamosabb ideig?Vagy valami más tea van ami jó?Kamillatea vagy esetleg babavíz a jobb?Ti mivel itatjátok?

2012. máj. 30. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak víz. (forralt, lehűtött) 9 hónapos
2012. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Kerria ***** válasza:
100%

sima vizet adom neki, mert a teáknak jobb íze van, mint a tápszernek. Emiatt pár csecsemő nem hajlandó elfogadni egy idő után a tápszert.


Kamilla tea hosszú távon alkalmazva szárít, így csak alkalmanként add neki.


Én víz párti vagyok, de az én kislányom elfogadja az elejétől kezdve. Van aki sajnos nem tud adni a babájának, mert nem fogadja el!

2012. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8 hónapos lányom a milupa málnás teáját kapja.
2012. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Forralt, lehűtött víz. Semmi más.
2012. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Változó. Víz, Mecsek baby tea. Mostanában ismerkedünk a Milupa málnás teával, de ezt csak 4 hós kortól lehet adni.


4 hós kisfiú anyukája

2012. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Különben én úgy tudom, hogy ilyen piciknél csak nagy melegben "kell" folyadékot pótolni. Igazából akkor válik fontossá az ivás, ha már kanalas kajcsit eszik. Szóval az idő előtti itatás miatt senki ne lepődjön meg, ha nem fogja inni.
2012. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Anyatejes babáknak nem kell folyadék. Tápszeresnek kell, mert abba nincs szomjoltó, mint az anyatejbe.
2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtam neki soha édeset inni ( most 16 hónapos) csak egyszer mikor begyulladt a torka és nem itta a vizet. Egyébként dönti magába (:

Fog még eleget inni ilyenekből szerintem, amíg tudod inkább vizet adj neki. És Jana babavizet adtam 1 éves koráig, azóta pedig csapvizet.

2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 7.! A kérdésben a TÁPSZERES babákról van szó. Hogy jönnek ide az anyatejesek?
2012. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Nincs igazad, a tápszer éh és szomjoltó is. Megfelelő mennyiségeket ha megiszik nem kell mellé víz. Pontos arányban keverve nem lesz rá szomjas.
2012. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!