Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fejlesztitek/tettétek...

Hogyan fejlesztitek/tettétek 2 hónapso babátokat amikor ébren volt? Már most atnítani kell az önálló játékra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fejleszteni rögtön, tanítani. Ha megölelgeted, megcirógatod, sokat mosolyogsz rá, figyelheti az arcodat, hallhatja a hangodat, azzal teszel érte a legtöbbet ebben a korban. :o)
2009. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 2 hónapos a babánk. Én nem fejlesztem tudatosan, egyedül abban, hogy naponta pár percre hasra fordítom (utál hason lenni)mert állítólag jót tesz a gerincének, és segíti a későbbi mozgásfejlődését.

Amúgy játszószőnyegre és pihenőszékbe szoktam tenni, nagy érdeklődéssel figyeli a a lelógó játékokat, kalimpál a kezeivel, rugdos a lábával közben, és ha jó kedve van gőgicsél is nekik.5-10 percig elnézegeti az ágya fölé akasztott zenélő-forgót is.

Szoktam énekelgetni neki, és sokat mosolygunk rá!

Sztem ennél többet még nem nagyon tudunk tenni.

További jó babázást!

2009. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17:24 én is ezt csináltam vele ilyen korában, azóta már 3 hónapos, magától fogja meg a csörgőt, hangosan nevet, és egyre több időt játszik el egyedül (van egy egy órát is). nagyon jól csinálod, remélem a tied is ilyen jó baba lesz.
2009. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!