Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 8 hónapos babám...

Csak az én 8 hónapos babám kel fel éjjelente több alkalommal? De csak pár korty inni és a cumi kell neki majd alszik tovább. Nem eszik éjjel már. Hogy tudnám leszoktatni és rávenni hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Már próbáltuk hogy velünk alszik egy szobában külön ágyban, egy ágyban. Hagytuk sírni a szobájában de semmi erdemény.

Kevés vacsi, sok vacsi, fürdés elött, fürdés után, hamarabb fektettük le, később.

Sokat aludt nappal, keveset aludt. DE SEMMMMMMMI.

KIVAGYOK. SEGÍTSETEK


2009. jún. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia sorstárs. Tudom, segítségre vágysz, de csak együtt érezni tudok, az én fél éves lányom detto ugyanezt csinálja. Szerintem készülődnek a fogai vagy nem tudom....jó babázást!
2009. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ugyanezt csinálta 8 hónapos koráig

aztán elkezdtem neki adni a sedatif pc-t, és kb. 10 nap után hatott, azóta végig alszik éjszaka :D

el se hittem.... :D

volt, hogy 15ször ébredt, de általában3-5ször MINDEN éjjel

próbáld ki a sedatif pc-t

2009. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi az a szer pontosan?
2009. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a sedatif pc?

homeopátiás szer

orvos ajánlotta a neten, kifejezetten gykori ébredésre a babáknak

lehet adni nyugodtan, mert homeopátiás

2009. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Az én kislányom is ezt csinálta 8 hónapos koráig, aztán egyszer besokalltam h éjjel 2-3szor szopik, de inkább csak cumizik.

Nagyon fáradt voltam, és tudtam nem lehet éhes, mert fürdés előtt kapott tejpépet és utána mindkét ciciből szopi.

Én hagytam sírni, 12 percet sírt, de azt sem folytonosan, hanem mászkált forgolódott közben az ágyában.

És azóta nyugi van, alszik reggelig, most 10 hós.

2009. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk és ugyanezen dolgokat végig próbáltuk. Az én kislányom (6 hós) is többször ébred éjszaka, de csak vizet kér és már alszik is, szóval melege van. Ami nem csoda, hiszen bármit teszek este is 26-27 fok van a lakásban és hajnalban is max. 25 fokra hűl le. Nem lehet, hogy a babádnak is csak melege van?
2009. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azt írja a betegájékoztató hogy gyerekeknek napi 4 db, de ha alvásprobléma van akkor elalvás elött 2 db.

de 1 db-ot fél pohár vízben kell feloldani mert ugye a baba nem tudja szopogatni.

te hogy adtad be?

Nincs olyan formája ami golyó? vagy folyékony?

2009. júl. 1. 08:20
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,
2009. júl. 1. 08:20
 9/9 Zsöff85 ***** válasza:
Nem azért jó, ha magad mellé veszed, mert akkor majd abbahagyja, hanem hogy ne kelljen átjárkálnod hozzá.
2017. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!