Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, hogy...

Rossz anya vagyok, hogy újszülött babánk a saját szobájában alszik?

Figyelt kérdés
Éjjel 3 óránként kel, a szobája közel van, ha ébred az első neszre ott vagyok és még álmában megszoptatom. Nem szokott felsírni. Mégis, annyian alszanak egy szobában a babájukkal. Akkor melyik a jobb?
2012. máj. 30. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

2 hónaposan került a saját szobájába.Bánom,hogy nem előtte.Előtte ő is,mi is nyugtalanul aludtunk.Most a szomszéd szobában van 3 méterre,légzésfigyelővel,sötétben,csendben,ez mindenkinek jobb,főleg neki!

De ezt szerintem egyén válogatja.Múltkor el kellett mennie éjszaka a férjemnek,a kicsivel akartam aludni,úgy vágytam rá hirtelen,,de addig forgolódott,minden baja volt,hogy végül feladtam,ment mindenki a maga szobájába :)

2012. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy az!

Az én fiam is 7 hetes korától a saját szobájában alszik!

Annyira közel van a két szoba,hogy hamarabb meghallom a fent van, mint ahogy a bébiőr jelez!:)

Én is külön szobában voltam, nem álltam meg a fejlődésben.

Amikor letesszük aludni, akkor tudunk kicsi egymásra figyelni a férjemmel, amíg el nem alszunk!

Kell nekünk ennyi!

Barátnőmék sokáig együtt aludtak a lányukkal! Ő megbánta. Éberalvó volt eléggé a kislány, ha elaludt, a szülők az ágyban már nem beszélgettek.

Szex is megcsappant, mert napközben apa dolgozott, este lett volna rá a lehetőség.

Ráadásul egymást keltegették, mert ugye ha apa mondjuk horkolt, a lány már felébredt.

3 évesen szoktatták át, nagyon nehezen. Azóta jót alszanak!:)

2012. máj. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kislányunk egy hónapos korától alszik saját szobában.Eleinte a mi hálószobánkban aludt,de a férjem 8-20 óráig dolgozik,hamar kikészült az éjszakai ébredésektől,és átment a nagyszobába aludni,én meg mivel egész nap nem látom,gondoltam,nehogy már külön aludjunk,átmentem mellé aztán így maradt....érdekes ,azóta sokkal nyugodtabbak lettek az éjszakák,ha felsír a baba,és nem hallod úgy,hogy szokatlanul,másképp,erősebben vagy panaszosabban sírna,nem kell szerintem azonnal rohanni,ne szokja meg,hogy amint ordít,te máris ott vagy,mert észre sem veszed,és máris elkényeztetted :D Nálunk is így volt,de hamar észrevettem,és mára teljesen nyugodt,türelmes kisbamba :D

2012. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!