Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy (ujszülött) csecsemöt...

Ha egy (ujszülött) csecsemöt latok.. Folytatnad a mondatot sajat erzeseid szerint?

Figyelt kérdés

A minap egy korhaz ujszülött osztalyan jartam, es ott meglattam egy tünderi, fekete hajas babat, pont ugy nezett ki, amilyennek a gondolataimban elkepzelem a babamat. Azota hihetetlen modon megnyugodtam, pedig 8 honapon at minden nap szinte sirtam, ideges voltam, feszült voltam. Szoval az en mondatom igy hangzik:


Ha egy ujszülött csecsemöt latok ... teljesen megnyugszom, es legszivesebben orakig csak neznem, hogy milyen csodalatos es tökeletes. :)


2009. jún. 8. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy újszülött csecsemőt látok legszivesebben felvenném és magamhoz szorítanám és közben arra gondolok ,hogy mikor fogom már karomban tartani az én szépséges picikémet.
2009. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy újszülött csecsemőt látok, a saját fiamra és a kórházban eltöltött időszakunkra gondolok. Szinte nosztalgiázom. A nehéz napokat is olyan örömmel tudom mesélni!
2009. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
...az jut eszembe, h milyen csodálatos volt a kislányom, amikor először megláttam, és kedvem volna egy újabb babát vállalni. Az öröm duplázódna, kettőt lehetne imádni. :)
2009. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy újszülött csecsemőt látok elmosolyodok de közben összeszorul a szívem, mert arra gondolok hogy nekem már több ilyen kicsi babám nem lesz. (van már 2 de ha rajtam múlna még biztos szülnék)
2009. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

...., arra gondolok mikor fogom már én is látni a kicsi lányomat! Ilyenkor türelmetlenül izgatott leszek és elönt a boldogság.


Amúgy is nagyon boldog vagyok :)


23 hetes kismama

2009. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy újszülött csecsemőt látok, örömöt érzek, és hogy alig várom, hogy az én pocimban is ott legyen a mi kicsink. (Párommal a xy dolgok miatt a megbeszéltek szerint mi még várunk pár hónapot a próbálkozással...)
2009. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
...arra gondolok, hogy de jo az anyukájának hogy van neki.. és arra hogy nekem mikor lesz már?
2009. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
.....akkor elfog a türelmetlenség, és kíváncsiság, hogy vajon az enyém hogy fog majd kinézni.Na meg megcsodálom, hogy milyen csodás is a természet.
2009. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
.....Akkor arra gondolok,hogy most az anyukàja nagyon büszke,és hogy milyen àrtatlanok tisztàk még ezek a picik.
2009. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

... akkor a pocakomban lévő kisfiamra gondolok, akit hamarosan magamhoz szoríthatok.

Már most bekönnyeztem... (mostanában mindenen meghatódok)

2009. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!