Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit kétségbeestem! Várjak...

Kicsit kétségbeestem! Várjak vagy keressek másik dokit?

Figyelt kérdés

Babám 4 napja nyűgös, bágyadt, a szemei alatt karikák vannak.

Azt hittük fogzik, mert ha benyúlok alul valóban lehet érezni egy pici dudort!

De mivel eléggé bágyadt,kedvetlen volt (egyébként egy eléggé vidám, kacagós baba), elvittem a dokihoz.

Mondta,hogy szerinte a foga, plusz van valami légúti fertőzése. Mondta,hogy szívassam az orrát meg adjak neki Normaflore-t.

Bár nem értem miért, hiszen valóban hígabb a széklete, de hasmenésnek nem nevezném. Láza nincs és nem is volt!

Picit szortyog az igaz, de nagyon minimálisan, nem is mindig hallom, ilyen volt már, orrszívás nélkül is elmúlt.

Ami miatt teljesen megijedtem,hogy ma reggel tiszta kis piros pöttyös lett a teste!

Tényleg nagyon nyűgös, este sírdogál, másfél óra, mire elalszik.

Adtam már neki tegnap este Nurofent is.

Bár ami furcsa,hogy éjjel kb. ugyanúgy alszik!

Nem tudom, valamiért félek,hogy ez nem a fogától van. Ennyire nem lehet bágyadt szerintem egy olyan fogzástól, ami még éppen,hogy elkezdődött.

Most nem tudom,hogy keressek ma vagy holnap másik orvost vagy várjak a jövőhét elejéig?


2012. máj. 31. 07:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért ennyitől nem kell dokit váltani, van olyan, hogy nem lát egyszerűen semmi betegséget a gyereknél.

Menj vissza a dokitokhoz.

Nálunk is volt olyan, hogy elvittem, nem látott semmit, másnapra betegebb lett, és már látta is, hogy mi a probléma.

2012. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kíváncsicska ***** válasza:
Én megmutatnám másik dokinak, mert sajna tapasztaltam hogy némely doki lesz..ja és ráfog mindent a fogzásra.Azzal nem vesztesz ha megmutatod másik dokinak.
2012. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ennyi miatt nem kell dokit váltani. Lehte, hogy levert volt a gyerkőc, de a doki nem látott rajta semmit, csak lappangott benne a dolog, az orvosok sem jövőbe látók, hogy mi fog kitörni a kicsin. Vidd vissza mutasd meg a kiütéseket, ha nem foglakozik vele, akkor vidd másik orvoshoz.


Egyébként a környezetünkben az utóbbi időben 3-4 ugyanilyen betegség is volt, köztük a 16 hónapos fiam. Tiszta nyűgös, bágyadt volt, én is gondoltam a fogától, mert nagyon fogzik, a széklete is lazább volt, és egyszer csak jöttek a pöttyök. Először csak 1-1 pötty, aztán besűrűsödtek, folt szerűek lettek. A 4 ugyanilyen beteg gyereket 4 különböző orvos látta, és mindenki egybehangzóan mondta, hogy ez egy vírusfertőzés csúnya hagyatéka, mindenki minimum 1 hónapot küzdött vele, mire elmúlt. :( Egyébként nem viszket, nem zavarta a gyerkőcöket, csak ott voltak. A doki írt fel krémet, testápolózni kellett, fenistil csepp, ha viszketne.


Majd írd meg mit mondott a doki.

2012. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát úgy alakult, hogy másik doki lesz, mert mint kiderült a miénk mától szabin van!

De van egy nagyon jó gyerekorvos, délután megnézi!

Majd megírom!

2012. máj. 31. 11:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Az nem valami lepkekór vagy pillangókór vagy ilyesmi?
2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket! Írd meg, mit mondott a másik gyerekorvos, nagyon kíváncsi vagyok!
2012. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Na voltunk a másik dokinál!

Mondta,hogy valóban be van gyulladva a torka, ami sokszor együtt jár a fogzással.

De az orra egyáltalán nem folyik, tehát szívatni nem kell.

A bágyadtság is ezért van, meg,hogy nem eszik annyit, hiszen fáj a torka.

A kiütés is a gyulladástól van, lehet,hogy holnapra rámegy a végtagokra is ne ijedjek meg.

Írt ki antibiotikumot, de mondta,hogy csak akkor adjam neki, ha lázas lenne.

Addig elég a Cebion csepp, Nurofen meg Calcimusc!

Megnyugodtam!

Meg ma napközben már a kedve is jobb volt!

köszi nektek

2012. máj. 31. 19:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2012. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jobbulást ! :)
2012. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!