Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idős koráig...

Babátok mennyi idős koráig tartottátok a "szigorú" evés napirendet?

Figyelt kérdés
Már ha volt ilyen :D
2012. máj. 31. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
most másfél éves a fiam, a kezdetektől van egy jól bevált napirend (csak az evésre), szerintem tartjuk amíg csak lehet. de nem szigorú egyébként: most már akár 1-1 órákat is eltérünk tőle. a reggeli, ebéd, uzsi, vacsi fix, kettő közt esetleg egy kis gyümölcs, keksz, de nem nassoltatot minden áron, csak ha látom, hogy nem bírná a következő evésig. nekünk ez így követhető, kényelmes
2012. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy éves, még most is tartjuk, persze nem percre pontosan.Fél óra +,- eltérés szokott lenni. Nem szeretném már most az "össze vissza" evésre nevelni. Jó, ha van egy kialakult napirend, hogy megszokja az állandóságot:)

Ismerősöm kisfia mindig odamegy ahhoz, aki éppen eszik, és hisztizik, ha nem kap ő is valamit enni. Ebből az lett, hogy a gyerek gyakorlatilag egész nap eszik valamit...

2012. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartottam sosem, igény szerint szoptattam. Délelőtt általában többször kérte, nem tartottuk a 3 órát. Ebéd után aludt egy nagyot, akkor nem keltettem fel, ha lejárt az idő. Úgyis jelzi, ha éhes.
2012. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amig szopott, addig akkor ettek amikor akartak. (ejszakat ataludtak) aztan a hozzataplalas mar idoben volt, de nem percre, hanem csak kb. es ez volt addig amig nem mentek oviba.
2012. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13-14 hónapos koráig. Most 15,5 hónapos, reggel tápi vagy tejecske, amikor ébred. Délelőtt valamikor kiflit rágcsál meg gyümölcsöt eszik. 12-kor ebéd (ez tuti) utána alvás. Délután 3-4 között uzsonna valamilyen kenyér. Este 7 körül vacsi. Mióta nem csak a szobában járkálhat, azóta alig eszik valamit így örülök, ha bármilyen kaját, bármikor bele tudok diktálni.
2012. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos és mai napig követeli magának a tejcsit 3 óránként.Órát lehetne hozzá igazítani (esténként is).
2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!