Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos kisfiamnak névnapra?

19 hónapos kisfiamnak névnapra?

Figyelt kérdés
2 hét mulva lesz a névnapja!Mit vegyünk neki?A keresztszüleinek is kell valami ötlet...ugyhogy segitsetek!
2012. máj. 31. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

mire van szüksége?

persze a névnap is jelentős, de szülinapra azért nagyobb konkrétabb ajándékot szoktak adni névnapra nem kell valami hatalmas nagy ajándék szerintem..

2012. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha van kertetek akkor kerti játékot felfújható ugrálóvárat.

ikeában lehet kapni sátrat meg kúszóalagutat.

szintén ott Landet márkanév alatt kis farmot állatokkal autókkal

terepasztal szőnyeg lakásba teraszra ehhez van fa -gumi autó szett is.

aztán homokozószett pölö névnapra van ebből is gigapack Wader gyártja meg óriási dömper négyezer körül

2012. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlzásba esni, nekem a 20 hónapos kicsim egyáltalán nem értékelte a névnapját, örült az ajándékoknak, aztán ment is a sarokba a többi mellé. Szerintem vigyétek inkább el valami jó kis játszóparkba, ugrálóvárba, gyerekkörhintára, állatkertbe, sokkal nagyobb élmény neki, mint egy kisautó, vagy más játék és azért ez sem olcsó mulatság.
2012. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hasznos könyvecskék:

Tavaszi-Nyári-Őszi-Téli vagy Éjszakai böngésző

Lányom odavolt/van értük, teli van mindenféle rajzzal, ők maguk kereshetnek meg benne figurákat, állatokat, embereket, eszközöket, bármit, és sokat tanulnak belőle!

Lányom 14 hónaposan kapta, most 20 hónapos és állandóan nézegeti, én meg magyarázom mit lát, de már van amit ő mond belőle, direkt keres valamit. Fejlesztőnek, szórakoztatónak, ismertetőnek szuper jó és sokáig hasznos lehet számára.


[link]

2012. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi legot kértünk, ahhoz mindenféle tartozékot lehet később is és akár mindenkitől lehet azt kapnia, mégis más fajták. De a könyv sem rossz, ha szereti.
2012. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!