Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félhet a sötétben már?

Félhet a sötétben már?

Figyelt kérdés
15 hónapos és éjszaka, vagyis hát már elalvás után 3/4 órával úgy felvisít, hogy rémisztő. Még mi nem alszunk, de valamelyikünknek mindig le kell vele feküdni az ágyunba és csak akkor nyugszik meg. Nuku házasélet.:)
2012. máj. 31. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Álmodhat már,vagy egy árnyéktól megijedhet. Nyugtasd meg a SAJÁT ágyában,de ne vidd a ti ágyatokba! Ezzel csak azt éred el,hogy később sem akar a saját ágyában aludni! Ha emiatt nuku a házasélet,akkor rámehet a házasságotok is!
2012. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk most az van, hogy csak velem hajlando elaludni este. Igy kénytelen vagyok 9-kor lefekudni a gyerekkel. Azelott csak leraktam pici kora ota és egyedul szépen elaludt. Nem értem, hogy mi ez.


16 hos kislány anyukája

2012. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyermekpszichológiai irányelvek szerint egy éves kor környékén kezd el félni a gyerkőc a sötéttől, ami egy természetes folyamat, azaz nem tudod úgy nevelni, hogy ezt elkerüld. Persze biztos van olyan gyerek, akinek ez kimarad az életéből és olyan is, akinél már korábban vagy csak később jelentkezik. Szóval igen, félhet a gyerkőd a sötéttől :)
2012. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, a saját ágyában nyugtasd meg. Szép csendben menj be a szobájába és csak kis fény legyen, hogy tudja, alvás idő van. Következetesnek és kitartónak kell lenni, mert a vége tényleg az lesz, hogy a baba köztetek fog aludni és ez neki és nektek sem jó.

De azt ki kell deríteni, hogy miért sír.

Sok sikert! :)

2012. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!