Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszi, amit én készítek!...

Nem eszi, amit én készítek! Adjak neki bébiételt?

Figyelt kérdés
Eddig minden új ízt elfogadott, de soha nem evett belőle normál adagot.
2012. máj. 31. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Hány hónapos? Rendesen ízesíted? Sót,cukrot (ha kell) teszel bele? Behabarod?

Ha ízetlen,akkor ne csodálkozz,hogy nem eszi.

2012. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

8,5 hónapos.

Még nem habartam neki semmit. Eddig sóval ízesítettem.

Ma pl. céklafőzeléket evett (70 gr): sütőben sütöttem krumplival, répával.

2012. máj. 31. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet.Vettem neki bébiételt (mert minden nap főztem és elegem lett abból,hogy minden megy a kukába:D, bocsánat de sajna így volt), 2 hónapig azt ette az elején.Egyik nap elfogyott és megpróbáltam a húslevesből turmixolni és adni neki, amit főztem és megette.Próbáld meg, remélem sikerül.
2012. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Keverd olyan bébi étellel amit szeret ,majd csökkentsd a bolti arányát fokozatosan.
2012. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. Már próbáltam, abból még kevesebbet evett. És 3 hónapja megy a hozzátáplálás.
2012. máj. 31. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan természetes fűszer van amit ő már ehet.Szerintem ne most szoktasd rá a bébiételre,hiszen lassan már épphogy a ti kajátokat kellene ennie!8,5 hónaposan is kaphat már több mindent amit ti esztek...
2012. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ha éhes enni fog.Ne adj neki bébiételt,inkább olyant amit szeret. Sót ne használj inkább zöld fűszereket.

A ti ételetekhez még azért kicsi, legyél vele türelmes és kitartó.

2012. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy hogyan lehet ez... Ne pontozzatok le, tényleg nem tudom hogyan különbözteti meg a baba, mert persze van különbség az ízek között, de neki új, mert 2szer ugyanolyan ízűt nehéz készíteni, egyszer a krupmli több, egyszer a répa, brokkoli, bármi. Nem lehet, hogy tényleg ízetlen?

A kérdésed nem egyértelmű, azt írod mindent elfogad, de nem normál adagot. Akkor akkora baj nem lehet... Mióta táplálod hozzá? Mit adsz neki egész nap?

2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van. Pici són és borson(nagyon kevés,és egész bors csak az íz miatt) kívül mással nem ízesítettem még. Mit használhatok már? 8,5 hónapos.

Pl. a mai céklához mit tettetek volna, hogy finomabb (ehetőbb) legyen?

2012. máj. 31. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:
petrezselyem levél, zeller levél, hagyma, fokhagyma
2012. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!